Nagle gwiazdor "Na dobre i na złe" w obrzydliwy sposób zaczął obrażać rodzinę Królikowskich. Szokujące słowa

Nagle gwiazdor "Na dobre i na złe" w obrzydliwy sposób zaczął obrażać rodzinę Królikowskich. Szokujące słowa Źródło: Screen/youtube/ Kick Off - Przemysław Rudzki

"Na dobre i na złe" zapewniło mu gigantyczną sławę, a teraz zadziwia wszystkich obrzydliwymi komentarzami. Gwiazdor serialu obrzydliwie obraził rodzinę Królikowskich.

"Na dobre i na złe" przez wiele lat emisji gościło na swoim planie dziesiątki aktorów i aktorek. Większość z nich zdobyła dzięki produkcji TVP sławę i rozpoznawalność, dzięki którym mogli dalej pracować nad swoją karierą przed kamerami. Stało się tak również z Janem Wieczorkowskim, który wciela się w rolę uwielbianego przez fanów Marka, męża Doroty Rogalskiej. 

Celebryta często nazywany jest jedną z najsympatyczniejszych postaci polskiego show-biznesu, tym razem jednak zaskoczył wszystkich, robiąc coś zupełnie sprzecznego ze swoim wizerunkiem. Gwiazdor "Na dobre i na złe" w ocenie internautów zaczął na Instagramie w niezwykle obrzydliwy sposób obrażać Antka Królikowskiego oraz jego mamę. Wszystko przez jedno zdjęcie na żółtym skuterze. 

Antek Królikowski opublikował na Instagramie zdjęcie z mamą. Początek awantury

Antek Królikowski nigdy nie ukrywał przed fanami, że ma bardzo dobre relacje ze swoją mamą. Doskonale się ze sobą dogadują i lubią spędzać razem czas, czego dowodem jest również ich najnowsze zdjęcie na Instagramie. Widzimy na nim, jak wspólnie siedzą na żółtym, rzucającym się w oczy skuterze. 

- Kocham to! - podpisał fotografię Antek Królikowski. 

Oczywiście wpis natychmiast zasypany został dziesiątkami komentarzy oraz tysiącami serduszek od fanów. Uwagę przykuwa jednak seria bardzo nieprzyjemnych słów, które opublikować postanowił pod zdjęciem celebryty gwiazdor serialu "Na dobre i na złe" - Jan Wieczorkowski. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor "Na dobre i na złe" zaczął wypisywać obraźliwe komentarze i obrażać kolegę

Jak widać na zdjęciu zamieszczonym poniżej, Wieczorkowski nie szczędził rodzince Królikowskich bardzo niemiłych i obrzydliwych słów: "A.....Że skuter żółty.....", "Skąd te poj**by się biorą?????", "Antek ku**a o co chodzi????". Jego komentarze pojawiały się lawinowo, jeden po drugim, ciężko jednak powiedzieć, czego dokładnie miały dotyczyć. 

Wpisy nie miały ze sobą żadnego związku, nie odpowiadały też na pozostałe komentarze fanów. Internauci sugerowali, że gwiazdor mógł nieco za dużo wypić, jednak wszyscy zgodnie twierdzą, że to nie usprawiedliwia obrażania rodziny Królikowskiego. Jego zachowanie nie wywołało jednak reakcji aktora, który nawet nie odpisał koledze po fachu. 

Źródło: Instagram.com/Antoni Królikowski

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę
  4. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  5. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  6. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News