Ogromna tragedia bohatera "Na dobre i na złe" niszczy mu życie. Nie żyje jego córka, na samo wspomnienie dramatu traci zmysły

Ogromna tragedia bohatera "Na dobre i na złe" niszczy mu życie. Nie żyje jego córka, na samo wspomnienie dramatu traci zmysły Źródło: Screen/youtube/ serialetvp

"Na dobre i na złe" przygotowało dla fanów coś wstrząsającego. Uwielbianego bohatera spotka niewyobrażalna tragedia, która zniszczy mu życie. Jego córka nie żyje, a on zaczyna tracić zmysły przez nieustający ból.

"Na dobre i na złe" jest jednym z najdłużej emitowanych polskich seriali, a twórcy od dawna starają się robić wszystko, by wciąż zachwycać widzów. Konkurencja jest naprawdę ogromna, muszą więc wspinać się na wyżyny kreatywności, by prześcignąć w rozwoju fabuły inne, równie wciągające produkcje. 

Teraz znów czeka nas przełom, produkcja TVP przygotowała bowiem niesamowity zwrot akcji. Uwielbiany bohater serialu "Na dobre i na złe" będzie musiał zmierzyć się z wielkim dramatem. Rafał wciąż nie może uporać się ze śmiercią swojej córki i zaczyna przez to tracić nad sobą kontrolę i nie panuje nad zmysłami. 

Bohater "Na dobre i na złe" będzie miał przerażający sen

Hania Sikorka będzie chciała w szpitalu w Leśnej Górze przeprowadzić operację przyszycia odciętej ręki pacjentowi. Pełniący funkcję ordynatora ortopedii Rafał nie zgodzi się na przeprowadzenie przez nią zabiegu. Sam również się jej nie podejmie, bowiem do szpitala przyjedzie prosto z Balu Lekarza, gdzie spożywał alkohol. 

W końcu Konica położy się spać w pokoju lekarzy i przyśni mu się Barbara Wilczewska. Choć po wybudzeniu ze śpiączki nie może funkcjonować normalnie, w śnie jest w pełni sprawna, wstaje z łóżka i bardzo ostro krytykuje zachowanie Rafała. 

- Niczego pana ta śmierć nie nauczyła, prawda? Obwinia się pan... Jakby to miało wrócić jej życie... Nie wróci... - powie. 

Lekarz początkowo nie zrozumie, szybko jednak wszystko stanie się jasne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tragedia odcisnęła straszne piętno na jego życiu

- Małgosi, pana córki... Od tamtej pory boi się pan wszystkiego. Boi się pan ryzyka, boi się pan żyć! - zbulwersuje się Barbara. 

Mowa jest oczywiście o jego córce, która trzy lata temu została ciężko ranna w wypadku podczas wycieczki szkolnej. Kolnica całkiem straci nad sobą panowanie i nie będzie potrafił powstrzymać własnej wyobraźni. 

- Nawet boi się pan przyznać, że Sikorka jest piękną kobietą! Mało tego, podcina jej pan skrzydła! Czy w ogóle jest coś, czego się pan nie boi? Przecież wszyscy tu panem rządzą. Niechże w końcu pan walnie pięścią w stół! - wybuchnie. 

Po przebudzeniu postara się za wszelką cenę przywrócić Barbarę do życia, lecz czy uda mu się w końcu uporać z bolesną przeszłością? Na odpowiedź na to pytanie widzowie jeszcze trochę będą musieli poczekać. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Widzów "Kuchennych Rewolucji" wbiło w fotele, wściekły kucharz darł się na Gessler: "Zaraz mnie ch*j strzeli"
  5. Andrzej Duda pokazał co ma w koszyku wielkanocnym. Ogromne zaskoczenie
  6. Media przekazały dziś najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje znakomita polska aktorka

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News