Podczas ciężkiej operacji pojawiły się komplikacje. Uwielbiany bohater "Na dobre i na złe" umiera

Podczas ciężkiej operacji pojawiły się komplikacje. Uwielbiany bohater "Na dobre i na złe" umiera Źródło: Facebook/Na dobre i na złe

"Na dobre i na złe" wciąż wzbudza wielkie emocje. Tym razem szykuje się kolejna dramatyczna sytuacja. Uwielbiany bohater zostanie poddany poważnej operacji, która może skończyć się dla niego tragicznie.

"Na dobre i na złe" wciąż gromadzi przed telewizorami liczne grono widzów. Popularna telenowela TVP wciąż wzbudza ogromne emocje, a fani chcą wiedzieć, jak rozwiną się losy ich ulubionych bohaterów. W najbliższych odcinkach będą miały miejsce bardzo dramatyczne wydarzenia. Życie jednego z ulubionych bohaterów jest poważnie zagrożone.

Jędrek (Iwo Wyciński) wychowywał się w domu dziecka, a Wiktorka (Katarzyna Dąbrowska) pokochała go jak własnego syna i stworzyła mu ciepły i kochający dom. Chłopiec będzie jednak bardzo dociekliwy i zapragnie poznać swoją biologiczną matkę. Będzie blisko rozwiązania tej zagadki, ale na jego drodze staną poważne problemy zdrowotne.

Uwielbiany bohater "Na dobre i na złe" czeka na operację. Ma bardzo złe przeczucia

Chłopiec rozpoznał swoją biologiczną matkę w modelce z reklamy. Udało mu się ustalić, że kobieta nazywa się Anna Wilson i mieszka w Anglii. Jednak snucie dalszych planów zostało zniszczone przez widmo niezwykle poważnej operacji. Młodego bohater "Na dobre i na złe" czeka skomplikowany zabieg. Jędrek ma złe przeczucia.

Jędrek będzie dręczony złymi przeczuciami. Chłopiec przeczuwa, że podczas operacji mogą pojawić się komplikacje i nie uda mu się przeżyć. O swoich obawach powiedział jedynie córce Wiktorii. Blanka postanowiła pomóc mu w spełnieniu największego marzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Uwielbiany bohater umrze? Przed śmiercią napisze list do biologicznej matki

Blanka (Pola Gonciarz) będzie towarzyszyła Jędrkowi w najtrudniejszych chwilach. To właśnie jej chłopiec zwierzy się z ogromnego strachu, jaki bez przerwy mu towarzyszy. Przybrany syn Wiktorii boi się śmierci i bardzo żałuje, że nie udało mu się spotkać biologicznej matki. Blanka postanawia mu pomóc.

Dziewczyna obiecała, że napisze list do Anny Wilson, jeśli Jędrek nie przeżyje operacji. Czeka go skomplikowany zabieg, jednak lekarze z Leśnej Góry zrobią wszystko, aby ocalić jego życie. Fani serialu "Na dobre i na złe" przeżyją chwile grozy. Serce młodego bohatera zatrzyma się podczas operacji i nie wiadomo, jak potoczą się jego dalsze losy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka!
  3. Położna pokazała, jak naprawdę wygląda pełne rozwarcie w czasie porodu. To jest straszne
  4. Tragiczne informacje dla fanów "Barw Szczęścia". Bohater brutalnie zamordowany
  5. Porażające informacje o porodzie Meghan Markle. Lekarze musieli podjąć trudną decyzję
  6. Nie żyje jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Pokochaliśmy go za kultowe filmy i serial na TVP, smutne informacje

źródło: Super Express

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News