Fani "Na dobre i na złe" w żałobie. Tragiczna śmierć uwielbianego bohatera

Fani "Na dobre i na złe" w żałobie. Tragiczna śmierć uwielbianego bohatera Źródło: screen Youtube

Fani "Na dobre i na złe" przeżywają serialową śmierć Adama Krajewskiego. Zmarł on w szpitalu po spektakularnej akcji ratowania tonącej partnerki. To dramatyczny koniec relacji, którą żyli widzowie. 

W rolę wcielał się Grzegorz Dauszkiewicz. Adam zmarł w 710 odcinku, który pojawił się na ekranach TVP w minioną środę. Odcinek zwieńczył pokaz wspólnych scen Adama i Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), pary, której losem żyli fani serialu.

Żałoba w "Na dobre i na złe"

Mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw. Od pierwszego spotkania w tej parze zaiskrzyło. Adam Krajewski i Wiki poznali się - a jakże - w szpitalu w Leśnej Górze. Trafił tam symulując złamaną kostkę pięknej lekarce. Bohaterka dała mu jednak kosza. Ich losy można było śledzić przez blisko 200 odcinków. Ich związek był burzliwy, stąd nieprzewidywalny i zachęcający widzów do dalszego śledzenia losów. Ona zostawiła męża i wróciła do Adama jeszcze przed uregulowaniem rozwodu. On, kiedy przeżywali kryzys, miał romans z Oliwią (Marta Bryła). W trakcie odcinków okazało się, że Oliwia jest w ciąży. Wiki z bólem serca odpuściła uznając, że Adam powinien zająć się dzieckiem. Ten będąc z Oliwią dalej kochał Wiki. W 679 odcinku oświadczył się ukochanej w trakcie koncertu charytatywnego w Leśnej Górze. Kobieta po tych wszystkich przejściach nie przyjęła zaręczyn. W kolejnej relacji z Erykiem zdała sobie sprawę, że chce i potrafi być jedynie z Adamem. Takim skrótem akcja dotarła do feralnego 710 odcinka. Poprzedził go kluczowy dla serialowej relacji aspekt. Para już szykowała się na długo oczekiwany urlop. Byli po oględzinach działki, udanych zaręczynach. Natknęli się na tonących ludzi i od razu podjęli próbę ratunku. Lekarka sama zaczęła się topić i to ją trzeba było ratować. Uczynił to Adam, ale tak ogromnym kosztem, że oboje wylądowali w szpitalu. Jej udało się wykaraskać, on zmarł w wyniku zatrzymania wody w płucach. Razem planowali wyjazd na Islandię i ślub. Niestety historia zakończyła się tragicznie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Polsatu w ciężkiej depresji. Śmierć zabrała jej ukochanego męża
  2. Ostatni odcinek Milionerów oburzył gwiazdę TVN! Burza w sieci
  3. Największa gwiazda disco polo ujawnia trudne początki kariery. Było bardzo źle
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News