Samobójstwo uwielbianej bohaterki w Na dobre i złe? Widzowie wstrzymali oddech

Samobójstwo uwielbianej bohaterki w Na dobre i złe? Widzowie wstrzymali oddech Źródło: Fot. vod.tvp.pl

"Na dobre i na złe" niezwykle popularna opera mydlana emitowana przez TVP2, która nie ucieka od trudnych tematów. Sytuacja niektórych bohaterów serialu staje się bardzo dramatyczna. Jedna z nich podjęła próbę samobójcą.

"Na dobre i na złe" pojawia się na ekranach polskich telewizorów już od 1999 roku. W tym czasie Telewizja Polska wyprodukowała 716 odcinków. Na przestrzeni lat również sporo zmieniło się na planie serialu. Aktorów, którzy występowali w serialu jeszcze w poprzednim stuleciu, pozostało niewielu i nie odgrywają głównych ról. Historia szpitala w Leśnej Górze nie kończy się jednak wraz z odejściem "starej gwardii". Jak się okazuje, największe dramaty nadeszły właśnie po nich.

Obecnie jednym z głównych wątków jest opowieść dwóch osób uzależnionych od narkotyków, z czego jedna poddała się leczeniu, a druga pogrążała się w nałogu. Dramaturgii wydarzeniom dodaje próba samobójcza, którą zaserwowano widzom.

"Na dobre i na złe": wielkie dramaty

Nadchodzący 716. odcinek będzie obfitował w iście dramatyczne wydarzenia. Kolejna odsłona "tasiemca" skupi się na losie uzależnionej od narkotyków Wery, dawnej studentki medycyny, która uzależniła się, pomagając Marcinowi Molendzie, który był wówczas narkomanem.   Po kolejnej psychozie trafiła na odwyk, gdzie spotkała swojego znajomego Artura Barta. Dziewczyna zacznie błagać go o pomoc w zdobyciu silnych leków przeciwbólowych. Lekarz odmówi, co wpędzi ją w następny atak. Wera w przypływie emocji i narkotykowego głodu spróbuje popełnić samobójstwo. Bart zobaczy i ruszy na ratunek. Mężczyzna zatamuje krwawienie, ale czy uratuje narkomankę? Tego widzowie dowiedzą się podczas emisji popularnego serialu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najnowsza seria hitowej produkcji zaczęła się całkiem niedawno

Jubileuszowa 20. seria "Na dobre i na złe" rozpoczęła się 5 września od premiery jego 710. odcinka. Nie wiadomo, kiedy seria ma się zakończyć. Z pewnością jednak nie będzie to koniec produkcji. "Na dobre i na złe" jest także w trójce najdłużej nadawanych seriali w historii polskiej telewizji. Wyprzedzają go "Świat według Kiepskich" i oczywiście król naszych tasiemców - "Klan".
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Cejrowski wyleci z TVP?! W ostatnim programie ostro go poniosło, burza w sieci
  2. Żak ujawnił wszystko. Zatrząsł polską branżą rozrywkową
  3. Gwiazdor Top Model zlinczowany! Najpierw poszedł na pielgrzymkę, a później pokazał to
źródło: se.pl Następny artykuł