Reklama
Syn gwiazdora TVP z SIEKIERĄ napadł mężczyznę! Szokujący zwrot akcji
Reklama

Syn gwiazdora TVP z SIEKIERĄ napadł mężczyznę! Szokujący zwrot akcji

Na dobre i na złe sprawiło, że legendarny aktor polskiego kina przypomniał o sobie szerokiej publiczności. Dzisiaj gwiazdor TVP ma wielkie problemy, które nie dają mu spokoju. Chodzi o syna artysty, który oskarżony jest o groźby karalne z użyciem noża i siekiery.

Reklama

Na dobre i na złe to niewątpliwie jedna z najważniejszych oper mydlanych telewizji TVP. W produkcji Telewizji Publicznej przez lata udział wzięło wielu znakomitych polskich aktorów. Wśród obsady nie brakowało nazwiska chociażby Daniela Olbrychskiego, który w kultowej telenoweli występował w 2000 roku. Pomimo tego, że aktor po dziś przebiera w propozycjach zawodowych, to ostatnio zmaga się z wielkimi problemami natury rodzinnej. Syn mężczyzny, Rafał, usłyszał właśnie zarzuty za napad z siekierą na pracownika warszawskiego przedsiębiorstwa kanalizacyjnego.

Na dobre i na złe: syn gwiazdy serialu z wielkimi problemami.

Do napadu z siekierą syna gwiazdora polskiego kina miało dojść w marcu 2017 roku. Na warszawskim Wilanowie doszło do awarii kanalizacji, która miała bardzo rozwścieczyć mieszkańca dzielnicy, Rafała Olbrychskiego. Według pracownika przedsiębiorstwa kanalizacyjnego, mężczyzna wyszedł do niego z siekierą i groził mu przy pomocy ostrego narzędzia. - Kazał mi spie*dalać z tego miejsca, zaczął grozić, że zniszczy mi samochód. Podszedł do agregatu i z całym impetem uderzył w znak, przebił siatkę, uszkodził agregat.- wspominał wstrząśnięty mężczyzna w Super Expressie.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Reklama

Syn gwiazdora nie przyznaje się do winy

Pomimo tego, że prokuratura, jak i policja zebrały wystarczający materiał dowodowy świadczący o winie Rafała Olbrychskiego, o tyle sam mężczyzna nie przyznaje się do przedstawianych mu zarzutów, a nawet sugeruje, że przyznał się do winy przez presję policji, która prowadziła dochodzenie w sprawie. - Policja zmusiła mnie do przyznania się. Funkcjonariusze ukartowali spisek z prokuraturą. Wątpliwa jest także w tożsamość zeznającego przeciwko mi pracownika firmy. - powiedział w sądzie Olbrychski Według pracownika firmy i policji, nie był to jedyny raz, kiedy syn aktora miał grozić użyciem przemocy względem pracowników warszawskiej kanalizacji. Po ataku z siekierą, mężczyzna miał wrócić na teren pracy robotników i w przebraniu Johna Rambo grozić robotnikom za pomocą noża. Czy syn aktora stał się częścią spisku, jaki miała utworzyć prokuratura i policja? A może rzeczywiście posunął się do tak drastycznych rozwiązań? O tym zadecyduje sąd.
Reklama
ZOBACZ TAKŻE
  1. Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” wbije was w siedzenia! Sensacja roku
  2. Edukacja seksualna w Polsce: Jak to wygląda w naszym kraju
  3. Media: Żona chce zrujnować życie Krzysztofa Krawczyka! Przerażający dramat
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Wielki gwiazdor się złamał, publicznie przeprasza jurorkę Top Model. Czy Polacy mu wybaczą?
     
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?