Na dobre i na złe sprawiło, że legendarny aktor polskiego kina przypomniał o sobie szerokiej publiczności. Dzisiaj gwiazdor TVP ma wielkie problemy, które nie dają mu spokoju. Chodzi o syna artysty, który oskarżony jest o groźby karalne z użyciem noża i siekiery.

Na dobre i na złe to niewątpliwie jedna z najważniejszych oper mydlanych telewizji TVP. W produkcji Telewizji Publicznej przez lata udział wzięło wielu znakomitych polskich aktorów. Wśród obsady nie brakowało nazwiska chociażby Daniela Olbrychskiego, który w kultowej telenoweli występował w 2000 roku. Pomimo tego, że aktor po dziś przebiera w propozycjach zawodowych, to ostatnio zmaga się z wielkimi problemami natury rodzinnej. Syn mężczyzny, Rafał, usłyszał właśnie zarzuty za napad z siekierą na pracownika warszawskiego przedsiębiorstwa kanalizacyjnego.

Na dobre i na złe: syn gwiazdy serialu z wielkimi problemami.

Do napadu z siekierą syna gwiazdora polskiego kina miało dojść w marcu 2017 roku. Na warszawskim Wilanowie doszło do awarii kanalizacji, która miała bardzo rozwścieczyć mieszkańca dzielnicy, Rafała Olbrychskiego. Według pracownika przedsiębiorstwa kanalizacyjnego, mężczyzna wyszedł do niego z siekierą i groził mu przy pomocy ostrego narzędzia.

– Kazał mi spie*dalać z tego miejsca, zaczął grozić, że zniszczy mi samochód. Podszedł do agregatu i z całym impetem uderzył w znak, przebił siatkę, uszkodził agregat.- wspominał wstrząśnięty mężczyzna w Super Expressie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat pokaże finał Miss Polski 2018. Już robi się gorąco! Oto kandydatki

Syn gwiazdora nie przyznaje się do winy

Pomimo tego, że prokuratura, jak i policja zebrały wystarczający materiał dowodowy świadczący o winie Rafała Olbrychskiego, o tyle sam mężczyzna nie przyznaje się do przedstawianych mu zarzutów, a nawet sugeruje, że przyznał się do winy przez presję policji, która prowadziła dochodzenie w sprawie.

– Policja zmusiła mnie do przyznania się. Funkcjonariusze ukartowali spisek z prokuraturą. Wątpliwa jest także w tożsamość zeznającego przeciwko mi pracownika firmy. – powiedział w sądzie Olbrychski

Według pracownika firmy i policji, nie był to jedyny raz, kiedy syn aktora miał grozić użyciem przemocy względem pracowników warszawskiej kanalizacji. Po ataku z siekierą, mężczyzna miał wrócić na teren pracy robotników i w przebraniu Johna Rambo grozić robotnikom za pomocą noża. Czy syn aktora stał się częścią spisku, jaki miała utworzyć prokuratura i policja? A może rzeczywiście posunął się do tak drastycznych rozwiązań? O tym zadecyduje sąd.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” wbije was w siedzenia! Sensacja roku
  2. Edukacja seksualna w Polsce: Jak to wygląda w naszym kraju
  3. Media: Żona chce zrujnować życie Krzysztofa Krawczyka! Przerażający dramat
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Wielki gwiazdor się złamał, publicznie przeprasza jurorkę Top Model. Czy Polacy mu wybaczą?

Barbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Jej leczenie może szokować!

 

 

 

Zobacz również