Dziś wieczorem zostaną ujawnione kulisy "Na dobre i na złe". Fani czekają z wypiekami na twarzach

Dziś wieczorem zostaną ujawnione kulisy "Na dobre i na złe". Fani czekają z wypiekami na twarzach Źródło: YouTube

"Na dobre i na złe", mimo wielu lat emisji, nadal skupia wokół siebie ogromną liczbę fanów. Dzisiaj stacja TVP wyemituje wieczorem coś, na co widzowie czekali z wypiekami na twarzach.

"Na dobre i na złe" jest z nami już niemalże 20 lat, co dla serialu jest nie lada osiągnięciem. Większość podobnych produkcji kończy się znacznie szybciej, a jak na razie nic nie wskazuje na to, aby popularny serial miał w najbliższej przyszłości zniknąć. Co więcej, TVP nadal otwarcie promuje tę produkcję na wiele sposobów.

Fani "Na dobre i na złe" czekali właśnie na to

W wielu przypadkach samo oglądanie naszego ulubionego serialu może nie wystarczyć, bo przecież jak tu wytrzymać do następnego odcinka, skoro ten poprzedni zakończył się niesamowitym zwrotem akcji? W takim wypadku pomocny okazuje się Internet, w którym zazwyczaj odcinki dostępne są z niewielkim wyprzedzeniem.

Jednak to również dla niektórych może być za mało. Dlatego właśnie stacja postanawia częstować nas dodatkowymi materiałami. Możemy na przykład zobaczyć kulisy naszych ulubionych produkcji. Podobnie jest w przypadku serialu "M jak miłość", gdzie po każdym odcinku dostajemy dodatkowo materiały z planu filmowego, kilka słów od aktorów na temat wydarzeń z serialu i ich postaci, a także szybki skrót przyszłego odcinka.

W ten sposób możemy o wiele bardziej zżyć się z postaciami, które widzimy na ekranie swojego telewizora. Daje nam to szanse domyślać się, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach. Trzeba przyznać, że niektórzy widzowie są w tym naprawdę dobrzy. Dlatego też dzisiaj, tuż przed kolejnym odcinkiem serialu, TVP wyemituje kulisy jego produkcji, z których możemy dowiedzieć się całej masy ciekawych rzeczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTY POD GALERIĄ

Jest to niebywała gratka dla fanów serialu, zwłaszcza że emitowane są zaledwie raz w tygodniu. Bez wątpienia jest to bardzo dobre podejście ze strony TVP, które jeszcze bardziej buduje ciekawość wokół swoich najbardziej kultowych produkcji, a "Na dobre i na złe" bez dwóch zdań do nich należy.

W ten sposób obie strony są zadowolone, ponieważ TVP ma widza, a fan ma dodatkowe materiały o swoim ulubionym serialu i aktorach, których w żaden inny sposób nie otrzymałby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje? Magda Gessler bardzo schudła. Przestała jeść TEN produkt. Dietetycy złapali się za głowę!
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Dzisiaj o 20:20 pół Warszawy włączy TVP. Ważne wydarzenie ściągnie tłumy przed telewizory
  4. Jaka to melodia bez Janowskiego stacza się na dno. Dzisiejszy odcinek przelał czarę goryczy
  5. Policja w domu Rodzinki.pl. "Krzyki w niebogłosy, liczne wezwania"
  6. Burza wokół 14-letniej Roksany Węgiel. Wszystko przez zbyt wyzywający strój (Zdjęcie)

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News