Zaskakująca metamorfoza gwiazdora "Na dobre i na złe". Nie przypomina już siebie

Zaskakująca metamorfoza gwiazdora "Na dobre i na złe". Nie przypomina już siebie Źródło: Screenshot z youtube.com/serialeTVP

"Na dobre i na złe" to serial, który nieustannie od wielu lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. Wszystko dzięki świetnej obsadzie, a także unikalnej, wielowątkowej fabule. Jedna z gwiazd, którą pamiętają fani, całkowicie się zmieniła. Jest nie do poznania.

"Na dobre i na złe" to produkcja nieprzerwanie emitowana od 1999 roku. Jest to jeden z pierwszych seriali w Polsce, którego główną lokalizacją, wokół której rozwijają się najważniejsze wątki, jest szpital. To właśnie tam dochodzi do nieoczekiwanych zdarzeń, a także do zaskakujących zwrotów akcji, w których uczestniczą główni bohaterowie. Jeden z ulubionych bohaterów serii ostatnio pokazał swoje nowe oblicze. Fani są totalnie zaskoczeni tym, jaką metamorfozę przeszedł od czasu, kiedy po raz ostatni pojawił się na planie ich ukochanej produkcji. Niegdyś był ulubieńcem pań, które marzyły o spotkaniu go na żywo. Według widzów był prawdziwym przystojniakiem.

Bohater "Na dobre i na złe" nie do poznania

Bartosz Opania, który odgrywał w "Na dobre i na złe" rolę Witka Latoszka od stycznia nie bierze udziału w nagraniach do kolejnych odcinków cyklu. Powód nie jest do końca znany. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Po odejściu, Opania postanowił, że będzie swoją karierę kontynuował w teatrze. Tam ostatnio wcielił się w główną rolę w spektaklu "Telewizja kłamie". Z okazji premiery pojawił się u boku takich aktorów jak Adam Fidusiewicz czy Tamara Arciuch. Bardzo zaskoczył swoją metamorfozą fanów, którzy nie spodziewali się, że aktor nie przypomina już zbytnio przystojnego lekarza uwielbiającego flirtowanie z pięknymi kobietami. Według "Super Expressu" obecna zmiana w jego wyglądzie zdecydowanie wypada na jego niekorzyść. Screenshot z youtube.com/MiastoOleśnica ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani NIE MOGĄ UWIERZYĆ. Ujawniono tożsamość matki Barbary Kurdej-Szatan!
  2. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  3. Zenek Martyniuk okłamał żonę. „Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje”
  4. Donald Tusk postąpił jak Jan Paweł II. Przyjaciółka Kaczyńskiego w potrzasku
  5. Widzowie Familiady przerażeni. Janowski, Orłoś, teraz Strasburger?
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News