Prawdziwy dramat w "Na dobre i na złe". Bohaterka serialu zapadnie w śpiączkę

Prawdziwy dramat w "Na dobre i na złe". Bohaterka serialu zapadnie w śpiączkę Źródło: screen facebook.com

"Na dobre i na złe" jest jednym z najpopularniejszych polskich seriali. Nie ulega wątpliwości, że produkcja ta cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Co więcej, w nadchodzących odcinkach na fanów czeka prawdziwy dramat jednej z bohaterek.

"Na dobre i na złe" to jeden z czołowych seriali stacji TVP, który swoją premierę miał w 1999 roku i liczy jak na razie 731 odcinków. Dzięki temu jest jednym z najdłużej emitowanych seriali w naszym kraju. To wprost się przekłada na gigantyczną ilość fanów, którzy z zapartym tchem śledzą każdy nowy odcinek. Trzeba przyznać, że scenarzyści przygotowali dla nich nie lada przeżycia w nadchodzących odcinkach.

Dramat bohaterki "Na dobre i na złe". Co się wydarzy w następnym odcinku?

W odcinku numer 732., który zostanie wyemitowany 20 lutego, dowiemy się o tragicznym końcu operacji Wilczewskiej, która walczy z rakiem. Jej syn Michał nie będzie chciał pozwolić, aby kobieta odeszła w ten sposób. Z pomocą przyjdzie mu Bart, który przedstawi przyjacielowi sposób na uratowanie jego matki. Wilczewska zgodzi się na przeprowadzenie ryzykownej operacji. Niestety podczas trwania zabiegu Molenda popełni błąd, który skończy się wręcz koszmarem dla całej rodziny Wilczewskiej. Wszystko dlatego, że kobieta zapadnie w śpiączkę. Matylda, która dopiero niedawno w ogóle się dowiedziała się, że ma babcię, postanowi pomóc kobiecie. Wedle zasłyszanych od swojej matki słów, Matylda stwierdzi, że ułoży dla swojej babci specjalny kalendarz odwiedzin. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Mama mówiła, że ludzie w śpiączce są samotni. Babcia nie powinna być sama - powie Matylda. Nie da się ukryć, że dla Matyldy jest to kolejny potworny cios. Niedawno odnalazła swoją babcię, żeby chwilę później dowiedzieć się, że ta umiera na raka. Kiedy pojawiła się nadzieją na uleczenie kobiety, wszyscy trzymali kciuki za sukces, ale to nie wystarczyło. Teraz Matylda musi obserwować, jak członek jej rodziny leży nie dając żadnych oznak życia. Miejmy nadzieję, że doktor Wilczewska wyjdzie z tego i wróci do pełni sił bardzo szybko. Bez wątpienia będzie mogła liczyć na pomoc ze strony swojej wnuczki, która zrobiłaby dla niej wszystko.

  1. Jaka fryzura ODMŁADZA po 40? Wyglądaj spektakularnie!
  2. Ile zarabia Kasia Tusk? Czyżby zarobki blogerki były większe niż Donalda?
  3. Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą
  4. Andrzej Duda nagle się zmieni?! Nie dajcie się nabrać
  5. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Fakt Następny artykuł