To już koniec. Uwielbiana aktorka po 11-stu latach odchodzi z "Na dobre i na złe"

To już koniec. Uwielbiana aktorka po 11-stu latach odchodzi z "Na dobre i na złe" Źródło: Instagram/Na dobre i na złe

"Na dobre i na złe" straci największa gwiazdę serialu. Fani w całym kraju są niezwykle poruszeni i zastanawiają się jakie będą dalsze losy bohaterki granej przez aktorkę. Na szczęście nic już nie jest tajemnicą.

"Na dobre i na złe" gości na naszych ekranach już prawie 20 lat. Wraz ze zbliżającym się jubileuszem z serialu odchodzi jedna z głównych bohaterek. Szykuje się nie lada zamieszanie ze względu na jej odejście. Historia serialowych postaci będzie musiała ulec zmianie, a niektóre wątki mogą nigdy nie zostać rozwiązane. Która aktorka zdecydowała się zrezygnować z roli, w którą się wciela nieprzerwanie od 11 lat? 

 

Jak będzie wyglądało "Na dobre i na złe" bez Wiktorii?

Fani serialu zobaczą Katarzynę Dąbrowską po raz ostatni w 752 odcinku, który zostanie wyemitowany 23 października w TVP2. W tym odcinku serialowa Wiktora wyjedzie z nowych ukochanym do Hiszpanii. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W odcinku poprzedzającym ostatni występ w serialu, bohaterka w którą wciela się Katarzyna Dąbrowska, wyjdzie ze swoją koleżanką Blanką by sprzedać dom po babci. Budynek i okolica tak bardzo jej się spodobają, że postanowi już zostać tam na zawsze. I dlatego w odcinku 752 zrezygnuje z pracy, pomimo usilnych próśb przełożonego. 

- Dam ci urlop, podwyżkę, co tylko chcesz! Kupię nowy sprzęt! Taki sam, jak mają w tym hiszpańskim szpitalu.Będziemy najlepszym ośrodkiem zajmującym się chirurgią mało inwazyjną w kraju! Będziesz mogła organizować międzynarodowe warsztaty dla młodych lekarzy. Zostaniesz ordynatorem - będzie starał się przekonać Wiktorię jej szef.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Oprócz pracy, Consalida zostawi także Jędrka. Nie dojdzie do adopcji chłopczyka. Jego losy potoczą się inaczej, a Wiktoria nie zostanie jego mamą.

- Spędziłam na tym planie mnóstwo cudownych momentów. Zżyłam się z moją bohaterką i wszystkimi wspaniałymi osobami, które poznałam przy tej produkcji. Uzbierało się Was od 2008 roku! Pięknie dziękuję! - wyznała aktorka rozstająca się z serialem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mają miliardy na swoich kontach. Lista najbogatszych Polek
  2.  Kryzys w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tabloid wylicza jej WSZYSTKICH mężczyzn, nie jest dobrze
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza

źródło: se

Następny artykuł