Gwiazdor "Na dobre i na złe" opublikował dramatyczny apel o pomoc. Z domu zostały ruiny, zdjęcie wyciska wszystkie łzy

Gwiazdor "Na dobre i na złe" opublikował dramatyczny apel o pomoc. Z domu zostały ruiny, zdjęcie wyciska wszystkie łzy Źródło: Instagram.com marcin_zacharzewski_official

Na dobre i na złe sprawiło, że aktor zyskał ogromną sympatię widzów, niedawno gwiazdor poprosił wszystkich fanów o pomoc. W swoich mediach społecznościowych opublikował dramatyczny apel, dom został całkowicie zniszczony przez żywioł.

"Na dobre i na złe" to jeden z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej, a na planie produkcji pracuje wielu uwielbianych przez polaków aktorów. Jeden z gwiazdorów serialu poprosił niedawno fanów o pilną pomoc, chodzi o jego najbliższych. Sytuacja jest dramatyczna, z domu zostały tylko ruiny.

"Na dobre i na złe" - gwiazdor zaapelował o pomoc

Kilka dni temu Marcin Zacharzewski, czyli serialowy doktor Borys Jakubek, zaapelował do fanów na swoim Instagramie o pilną pomoc. Gwiazdor wyjaśnił, że jego rodzina przechodzi teraz bardzo trudne chwile i potrzebuje finansowego wsparcia. Do swojej prośby dołączył zdjęcie, które bardzo poruszyło internautów.

Gwiazdor przekazał, że niedawno w gospodarstwo należące do jego rodziny uderzył piorun. W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia zniszczeniu uległy budynki oraz specjalistyczny sprzęt rolniczy, niezbędny jego bliskim do dalszej pracy rolnej. Straty są ogromne, a jego bliscy sami nie są w stanie poradzić sobie z odbudową gospodarstwa.

- Trzeba się pozbierać z tego ciosu i krok po kroku, mozolnie, zacząć podnosić z popiołów. Część strat pokryje ubezpieczenie, ale nie cały ogrom zniszczeń. Dodatkowo potrzeby są natychmiastowe, ponieważ trzeba zakupić najpotrzebniejszy osprzęt do pracy z pasieką, jak też do pracy w polu - pisze pod zdjęciem zniszczonego domu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina gwiazdora "Na dobre i na złe" straciła niemal cały dobytek

W swoim poście z apelem o wsparcie aktor zamieścił zdjęcie zniszczonych budynków gospodarczych. Pomoc rodzinie jest dla gwiazdora bardzo ważna, w swoim poście wspomniał, że jako mały chłopiec często odwiedzał gospodarstwo w wakacje i jest bardzo związany z bliskimi.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Mateuszu Morawieckim. Niestety, żywioły uderzyły w jego dom, wstrząsające zdjęcie

2. Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakujące

Zbiórka na odbudowę gospodarstwa prowadzona jest za pośrednictwem portalu zrzutka.pl. By pokryć straty spowodowane przez uderzenie pioruna, potrzeba aż 50 tysięcy złotych. Do tej pory udało się uzbierać nieco ponad 17 tysięcy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani, przeczytajcie! Link do zbiórki w moim bio.

Post udostępniony przez Marcin Zacharzewski (@marcin_zacharzewski_official)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miarka się przebrała, Magda Gessler nie powstrzymała wściekłości. Poszło o jej wygląd, padły mocne słowa
  2. Jakub Błaszczykowski przeszedł badania medyczne. Klub wydał pilny komunikat
  3. Wyceniono majątek Lewandowskich. Kosmiczna kwota przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Już od jutra w życie wchodzi nowy przepis. Tysiące Polaków niespodziewanie dostanie kartę
  5. Oburzające i bulwersujące, co ludzie mówią Annie Dymnej na ulicy. Powód nie mieści się w głowie
  6. Nie wszyscy Polacy zagłosują w II turze? Ministerstwo odnotowało wczoraj poważne problemy

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News