Rozpaczliwy apel gwiazdora "Na dobre i na złe". Potrzebna jest pilna pomoc, na jego rodzinę spadł bolesny cios

Rozpaczliwy apel gwiazdora "Na dobre i na złe". Potrzebna jest pilna pomoc, na jego rodzinę spadł bolesny cios Źródło: screen TVP2 "Na dobre i na złe"

"Na dobre i na złe" cieszy się ogromną popularnością, nic dziwnego, że jeden z aktorów może liczyć na wielkie wsparcie od fanów produkcji. Gwiazdor po ostatnich ciężkich chwilach zwrócił się o pomoc. Aktor nie musiał długo czekać, by widzowie przejęli się rodzinnym dramatem.

Aktor "Na dobre i na złe" zwrócił się z niebywale ważnym apelem. Jego rodzina znalazła się w ciężkiej sytuacji, a każda pomoc jest na wagę złota. Co stało się w ostatnich dniach w rodzinie gwiazdora serialu TVP2?

Gwiazdor "Na dobre i na złe" zwrócił się z pilnym apelem 

Marcin Zacharzewski podzielił się w mediach społecznościowych ważnym apelem. Aktor znany z "Na dobre i na złe" opisał w nim ciężką sytuację, która miała miejsce w jego rodzinie. 

- W wyniku uderzenia pioruna, doszczętnie spłonęły pomieszczenia gospodarcze: stodoła, obora, drewutnia i dawny kurnik. Mój ojciec oraz stryj, obaj emeryci, prowadzący niewielką pasiekę oraz uprawiający warzywa typu ziemniaki, ogórki, cebula, stracili nie tylko budynki, ale też calutki osprzęt pszczelarski, traktor, maszyny rolnicze, kosiarkę, rozmaite drobne narzędzia i sprzęty, oraz wiele więcej. Dorobek kilkudziesięciu lat życia ich, oraz wcześniej, dziadka - napisał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zacharzewski z "Na dobre i na złe" prosi o pomoc

W apelu, który pojawił się w mediach społecznościowych, Marcin Zacharzewski zwracał się do wszystkich o pomoc. Aktor i jego rodzina oszacowali, że poszkodowani potrzebują prawie 50 tysięcy złotych, by wyremontować miejsce, które zostało zniszczone po uderzeniu pioruna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nikt się nie mógł spodziewać. Od 1 lipca w 19 gminach zostaną przywrócone restrykcje, porażające informacje obiegły media w Portugalii

2. Zaatakował byłą żonę siekierą. Wszystko na oczach dzieci

Aktor "Na dobre i na złe" zwrócił się do wszystkich o prośbę, by wspierać jego rodzinę w zbiórce. Wystarczyły trzy dni, by Polacy otworzyli swoje portfele i przekazali 11 tysięcy złotych. Aktor liczy na to, że wiele osób będzie chciało pomóc jego bliskim w tych trudnych chwilach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaskoczyła wszystkich
  2. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  3. Niewyobrażalny dramat na południu kraju. Nie miał żadnych szans, na miejscu dramatyczna akcja służb
  4. Wśród ust schowana jest szminka. Niepozorna zagadka doprowadza internautów do szału, tylko garstka umie ją znaleźć
  5. Klamka zapadła. Przed wakacjami "Dzień dobry TVN" zniknie z anteny
  6. Adam Małysz zamieścił niepokojący wpis, czuje się gorzej? „Nie mogę się załamywać”

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News