Gwiazda "Na dobre i na złe", "Przyjaciółek" i "Ojca Mateusza" przekazała radosną nowinę. Z całego serca gratulujemy!

Gwiazda "Na dobre i na złe", "Przyjaciółek" i "Ojca Mateusza" przekazała radosną nowinę. Z całego serca gratulujemy! Źródło: youtube/ Lovatix

Gwiazda takich seriali, jak "Na dobre i na złe", "Przyjaciółki" czy "Ojciec Mateusz" podzieliła się właśnie radosną nowiną. Przepiękna, polska aktorka spodziewa się dziecka! Z całego serca gratulujemy przyszłej mamie.

"Na dobre i na złe", gdzie wciela się w postać doktor Hanny Sikorki, podbija serca Polaków. Każdy występ w serialu aktorki jest przyjmowany wyjątkowo dobrze, gwiazda jest uwielbiana przez widzów, a jej uroda sprawia, że jeszcze chętniej oglądamy ją na ekranach telewizji czy deskach teatru. Okazuje się, że jedna z najpiękniejszych polskich aktorek spodziewa się dziecka. 

Gwiazda serialu "Na dobre i na złe" ponownie zostanie mamą

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w drugiej ciąży. Jak donoszą polskie media piękna aktorka znana z takich seriali, jak "Na dobre i na złe" czy "Przyjaciółki" ponownie przywita na świecie maleństwo. Razem z mężem Kamilem Kulą już niedługo wezmą w ramiona drugie dziecko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

2017 roku urodziło się pierwsze dziecko pary. Po narodzinach chłopczyka, który otrzymał na imię Bruno, Marta Żmuda-Trzebiatowska wycofała się na jakiś czas z pracy w telewizji i skupiła się na wychowaniu synka. Możliwe, że w przypadku drugiej ciąży zachowa się podobnie. 

Jak ciąża wpłynie na pracę w serialu "Na dobre i na złe"?

Nie wiadomo, jak scenarzyści wplotą w wątek doktor Hanny Sikorki ciążę aktorki. Możliwe, że na jakiś czas jej postać zostanie zawieszona. Fani serialu "Na dobre i na złe" na pewno z niecierpliwością będą czekali na wiadomość, jakie zmiany zajdą w życiu jednej z ich ulubionych postaci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Główny bohater "Złotopolskich" ma w prywatnym życiu żonę MILIONERKĘ. Mają wille i prywatne samoloty

2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Niezależnie od losów Hanny Sikorki, gratulujemy Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej i jej mężowi, Kamilowi Kuli, że na świecie pojawi się ich druga pociecha. Wiadomość o ciąży z pewnością raduje ich w okresie przed świątecznym, wiedząc, że już w przyszłym roku Wigilię spędzą w większym gronie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Proste ćwiczenia rozciągające mięśnie szyi i ramion. Wystarczy poświęcić na nie kilka minut
  2. Były reprezentant Polski ujawnił, że walczy ze śmiertelną chorobą. Potrzebna jest natychmiastowa pomoc
  3. Dopadł 8-latka w łazience i brutalnie zgwałcił. Najgorsze stało się dopiero potem, wszystko pod nosem zrozpaczonej mamy
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Przeprowadzili na niej operację bez znieczulenia. Cierpiała straszne męczarnie, ale nikt nie słyszał jej krzyków

źródło: wp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News