Śmierć w "Na dobre i na złe". Bohaterka zginie w tragicznych okolicznościach na oczach syna

Śmierć w "Na dobre i na złe". Bohaterka zginie w tragicznych okolicznościach na oczach syna

"Na dobre i na złe" zaskoczy swoich widzów. Popularna telenowela traktująca o losach lekarzy z Leśnej Góry przyprawi wszystkich o drgania serca. A wszystko przez wstrząsający odcinek telenoweli, w którym jedna z bohaterek umrze na oczach swojego syna. Tego fani serialu nie zapomną już nigdy.

"Na dobre i na złe" już nie raz zaskakiwało swoich widzów. Losy lekarzy ze szpitala z Leśnej Góry często przeplatane są wydarzeniami tragicznymi i nagłymi zwrotami akcji. W trakcie jednego z najnowszych odcinków serii dojdzie do wyjątkowo smutnej śmierci jednej z bohaterek na oczach jej syna. A to wszystko w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach.

"Na Dobre i na złe" zasmuci fanów. Wyjątkowo przykry odcinek serii

Anna Wilson jako młoda kobieta oddała swojego syna Jędrka w ręce osób, które obiecały znalezienie godnego życia dla dziecka. Niestety, ale oszukana przez znajomych nie zdała sobie sprawy, że niemowlę trafi do domu dziecka. W końcu nastolatek znajdzie swoją matkę i zacznie pytać ją o okoliczności oddania go do placówki wychowawczej, w której losy Jędrka były bardzo nieszczęśliwe.

- Byłam młoda, głupia. Nawet nie wiesz, jak żałuje tego, co zrobiłam – wyznała bohaterka

W trakcie tej rozmowy dojdzie do czegoś niespodziewanego. Rozpędzony samochód zacznie wjeżdżać na starszego, przechodzącego na drugą stronę ulicy mężczyznę. Jędrek rzuci się, aby pomóc staruszkowi, ale jego matka nie będzie już miała tyle szczęścia i wpadnie pod koła pojazdu.

Jędrek zobaczy śmierć matki. Czy Wiktoria stworzy kochającą rodzinę?

Bohater rzuci się na jezdnię, aby uratować swoją matkę. Tej starczy jednak sił tylko na słowa przepraszające syna za decyzje sprzed lat.

- Wybacz mi… - powiedziała Anna

- Mamo, nie odchodź! Nie rób mi tego! - odpowiedział jej Jędrek

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

Niestety, mimo szybkiej pomocy medycznej kobieta umrze. Piecze nad chłopcem w tej sytuacji obejmie Wiktoria, która przez ten cały czas starała się stworzyć nastolatkowi kochający dom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyłudzają miliony z 500 plus. Rekordzistka zgarnęła z programu drugą pensję
  2. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  3. Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. TVP: Rozbiły się dwa autokary pełne małych dzieci

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News