Na czym polega Agent - Gwiazdy? Proste zasady

Na czym polega Agent - Gwiazdy? Proste zasady Źródło: Instagram - Agent Gwiazdy TVN

Na czym polega Agent-Gwiazdy? Wielu się zastanawia o co chodzi w popularnym programie. Jak się okazuje zasady nie są tak takie skomplikowane, na jakie wyglądają.

Na czym polega Agent - Gwiazdy? Program tak chętnie oglądany przez miliony nie tylko w Polsce, a także na całym świecie. Wyróżnia się swoją dynamiką i gwiazdorską obsadą. Oglądając go mamy gwarancję dobrej zabawy i nietuzinkowych wyzwań dla uczestników. Jednakże, czy aby na pewno znamy wszystkie jego zasady? Warto je poznać, żeby móc razem z bohaterami wczuwać się w przeżywane przygody. 

Agent - Gwiazdy: o co chodzi?

Agent Gwiazdy to reality-show oparty na belgijskim formacie "The Mole". Na polskiej antenie miał premierę w 2000 roku, wtedy trwał jednak tylko do 2002 roku. W 2016 roku powrócił do TVN-u w zmienionej formie i do dziś jest jednym z najpopularniejszych programów. Niegdyś w formacie brały udział osoby wyłonione w castingach. Obecnie występują w nim najpopularniejsze osoby w Polsce z różnych kręgów: aktorzy, celebryci, gwiazdy internetu i inni. Dzięki temu show cieszy się na prawdę dużą popularnością i widzowie z zapartym tchem śledzą ich poczynania. Jednakże, na czym polega Agent - Gwiazdy?

Na czym polega Agent - Gwiazdy?

W Agencie bierze udział kilkanaście gwiazd. Wśród nich jest wytypowany przez producenta Agent. Jego głównym zadaniem jest przeszkadzanie pozostałym uczestnikom w wypełnianiu misji oraz zbieraniu pieniędzy do puli głównej nagrody. Musi jednak to robić w taki sposób, aby nie został zdemaskowany przez pozostałych towarzyszy. Sabotująca osoba stara się, aby kwota do wygrania była jak najmniejsza.

To jednak nie koniec utrudnień. Każdy z uczestników musi wykonać określoną liczbę zadań, nie tylko fizycznych, ale także umysłowych. Zadania nie należą do najprostszych i stanowią nie lada wyzwanie dla każdej z gwiazd. Nagrodami za prawidłowo wypełniane misje może być otrzymanie immunitetu lub jokera. Każda z nich pozwala na dłuższe pozostanie w programie. 

Program jest kręcony zawsze za granicą, co jest niezwykłą rekompensatą za przebyte trudy w show. Walka pomiędzy uczestnikami trwa do chwili, aż w programie zostaną trzy osoby. Decydujący jest test końcowy zawierający 50 pytań. Dotyczy on całego pobytu, a także sabotażu Agenta. Walka o nagrodę ostateczną jest niezwykle emocjonująca i przyciąga przed telewizory rzesze fanów, którzy są ciekawi jak ich idole poradzą sobie w nietypowych sytuacjach. 

Źródło: agent.tvn.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News