Na co wyda milion złotych? Maria Romanek poruszyła widzów

Na co wyda milion złotych? Maria Romanek poruszyła widzów Źródło: screen PLAYER.PL

Maria Romanek jest drugim w historii "Milionerów" uczestnikiem programu, któremu udało się wygrać główną nagrodę. Na co przeznaczy milion złotych? Jej słowa wzruszają do łez.

Maria Romanek to bardzo sympatyczna i ciepła, emerytowana nauczycielka języka polskiego. Kobieta pochodzi z miejscowości Bezmiechowa Dolna w Bieszczadach. Pani Maria jest matką szóstki dzieci.

Maria Romanek wygrała milion złotych. Co zrobi z pieniędzmi?

Wczoraj wyemitowany został odcinek, w którym pani Maria wygrywa milion złotych. Hubert Urbański zapytał uczestniczkę, co zrobi z milionem złotych. Jej słowa wzruszają do łez. To piękne, że w dzisiejszych czasach są jeszcze ludzie, którzy myślą nie tylko o sobie, ale i o innych. - Na pewno sobie zostawię tylko trochę, bo marzę o nowej kuchni. Marzę o wycieczce do Gruzji, ponieważ przeczytałam super książkę, zakochałam się w Gruzji, tylko czytając książkę i chciałabym ją zobaczyć. Ale wiesz, jest dużo do zrobienia dla innych też, bo moje dzieci są mądre, zdrowe, mają fajnie. A są dzieci chore, biedne. Ja się też zajmuję odnawianiem nagrobków na cmentarzu w Lesku. Nagrobków zabytkowych, pięknych, o które nikt nie dba. Przepraszam, wzruszyłam się. Jezu, jakie to jest głupie - powiedziała pani Maria nie kryjąc wzruszenia i uroniła łezkę. - Dlaczego? To nie jest głupie - powiedział Hubert Urbański i przytulił panią Marię. - To wcale nie jest głupie, bardzo jest miło i poruszająco słuchać tego, co Ty mówisz - powiedział Urbański, kiedy kobieta lekko się uspokoiła. - Zostawię sobie 10 procent, a resztę przeznaczę na fajne rzeczy. Na pewno nie będę inwestować, bo jest mi to zupełnie do niczego nie potrzebne. Nie są mi potrzebne pieniądze - zapewniła pani Maria.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pierwszy raz w historii, Urbański w szoku. „Kur*y” w Milionerach
  2. Historyczna wygrana w „Milionerach”. Banalne pytanie za milion
  3. Po 8 latach znowu jest MILION! Niesamowite, Urbański oszalał z radości
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News