Na co choruje Katarzyna Dowbor? Były podejrzenia guza mózgu

Na co choruje Katarzyna Dowbor? Były podejrzenia guza mózgu Źródło: yt/viva

Na co choruje Katarzyna Dowbor? Zmartwieni fani kobiety wciąż zastanawiają się nad jej aktualnym stanem zdrowia. W tytule "Nasz nowy dom" stara się pomóc osobom, które żyją w tragicznych warunkach. Śmierć bliskich, choroby lub brak pieniędzy - z takimi tragediami muszą się zmierzyć jego uczestnicy. Okazuje się, że jedna z najpopularniejszych prezenterek w Polsce sama musi się borykać z problemami. Te odbierają jej radość życia. 

Na co choruje Katarzyna Dowbor? O stanie zdrowia sympatycznej prezenterki mówi się od miesięcy. Podobno jej przypadłość od wielu lat diametralnie wpływała na jej życie, rujnując plany zawodowe. Mimo wszystko, starała się żyć aktywnie. Teraz, przypadkiem, ujawniła, co jej naprawdę dolega.

Na co choruje Katarzyna Dowbor? Katarzyna Dowbor operacja

O jej chorobie mówiło się długo. Była poddana zabiegowi, który miał zmienić jakość jej życia. Gdy wstawiła zdjęcie ze szpitala, jej fani zamarli: bali się, że już jej nie zobaczą na małym ekranie. Okazuje się, że dziennikarka nie od razu wiedziała, co się z nią dzieje. Podczas spotkania z lekarzem w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ulicy Szaserów w Warszawie sprawa okazała się poważna. Zdradziła, w jaki sposób zdiagnozowano podstępną chorobę. - Dr Dąbrowiecki zajrzał w to oko i mówi: nie podoba mi się. Powiedziałam, że już się leczę u okulisty. - Proszę być jutro u mnie na badaniach - stwierdził autorytatywnie. Ja na to, że nie mam czasu. - Proszę być na ósmą, to potrwa chwileczkę. Zgodziłam się, ale ta chwila trwała do popołudnia. Przeszłam testy tarczycowe, czekaliśmy na wyniki, potem USG, które wykazało, że moja tarczyca szaleje - powiedziała Dowbor w wywiadzie z "Vivą".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Po pierwszym spotkaniu nie było jednak wiadomo, co się dzieje w jej organizmie. Na początku specjalista podejrzewał... guza mózgu! Skierowana na odpowiednie badania, natychmiast skorzystała z rady specjalisty. Okazuje się, że na stan zdrowia Dowbor wpływa... stres. Kobieta musi więc przyjmować odpowiednie leki i na bieżąco się badać. Lekarze zalecili jej także unikaniu negatywnych emocji. - Trochę tak, bo muszę regularnie brać leki i pamiętać o nich, a to dla mnie nowość. Zawsze byłam zdrowa jak ryba (...) Wystarczy że mam bardziej nerwowy okres i oko mi wyłazi jak u cyklopa, gdy się uspokajam, wraca na miejsce. Niesamowite - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem "Vivy". Pomimo ogromnego cierpienia, kobieta stale pomaga innym i nie zwalnia tempa.  1. Kevin sam w domu w tym roku nie pojawi się w tv? Polsat podjął decyzję
  2. Koniec głośnego związku gwiazdy Polsatu! Wyciekło to przypadkiem
  3. Gwiazdę Polsatu trochę poniosło. Jej zdjęcie niejednemu odebrało mowę
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych relacji
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku. Będziesz w szoku
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu