To się nie mieści w głowie, naukowcy zszyli ze sobą dwie myszy i patrzyli, jak cierpią. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach

To się nie mieści w głowie, naukowcy zszyli ze sobą dwie myszy i patrzyli, jak cierpią. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: Fot. Pixabay.com

Mysz została połączona z drugim zwierzęciem przez naukowców z University of Virginia. Przerażający eksperyment powodował u gryzoni bolesną agonię. Nagranie z tego zabiegu mrozi krew w żyłach. Mogą je obejrzeć ludzie tylko o mocnych nerwach.

Naukowcy z University of Virginia, połączyli mysz z drugim małym gryzoniem, w celu przeprowadzenia brutalnego eksperymentu. Badacze zszyli ze sobą dwa zwierzaki, a następnie celowo zarażali je infekcją. Cały zabieg został sfilmowany i opublikowany w internecie. Nagranie jest przerażające i trudno je obejrzeć do końca. 

Mysz ofiarą brutalnego eksperymentu

Chirurgiczne połączenie myszy w pary wywołało spore poruszenie wśród internautów. Badacze oprócz celowego zszycia ze sobą dwóch gryzoni, zarażali je infekcją, która prowadziła do powolnej i bolesnej śmierci małych zwierząt. Co więcej okazało się, że eksperyment nie wnosi nic znaczącego do świata ludzkiej medycyny, a jedynie zadaje ból i cierpienie niewinnym gryzoniom. 

Na początku naukowcy wykonali cięcie w skórze każdej myszy, przez długość całego ciała. Kolejnym etapem było zszycie łokci i kolan małych zwierząt. Na koniec przebili nerwy gryzoni, które są odpowiedzialne za poruszanie się i odczuwanie bólu. Gdy tylko myszy wybudziły się ze znieczulenia, specjaliści nie podali zwierzętom odpowiedniej dawki leków znieczulających, co przysporzyło gryzoniom niesamowitych cierpień. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najprawdopodobniej zaraz po wybudzeniu myszy okrutnie cierpiały. Oprócz silnego bólu, nie miały kontroli nad poruszaniem się ani nad stabilnością. Ponadto ta koszmarna sytuacja na pewno powodowała u małych zwierząt strach, niepokój i frustrację.  

Dzisiaj grzeje: 1.Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2.Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Na koniec naukowcy specjalnie zarazili myszy infekcją, która doprowadziła do sepsy, powodując silną gorączkę, ból i trudności z oddychaniem. Gryzonie doświadczyły długiej i bolesnej śmierci, która poprzedzona była ogromnym cierpieniem. Mimo że badania nie przyniosły znaczących rezultatów dla ludzkiej medycyny, zostały sfinansowane przez The National Institutes of Health.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historii
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler
  4. Dominika Gwit założyła bardzo dopasowaną suknię. Fani przetarli oczy z wrażenia i wydali jednoznaczny werdykt
  5. Katarzyna Figura przyznała się do choroby. Smutne i szczere wyznanie

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł