Co jakiś czas powraca temat nie do końca wyjaśnionej śmierci Andrzeja Leppera. Tym razem kwestię tę podjęła Renata Beger, była posłanka z ramienia Samoobrony RP. Jej słowa dają do myślenia.

Była polityk partii Andrzeja Leppera opowiedziała o swoich podejrzeniach w sprawie jego śmierci na antenie Polsatu, w programie „Skandaliści”. Wyjawiła, że ma wewnętrzne przeczucie, iż były wicepremier z czasów pierwszego rządu PiS wcale nie popełnił samobójstwa.

– Ja bym bardzo prosiła, żeby PiS, pani premier, pan minister Ziobro wznowili dochodzenie ws. tej śmierci. Jest major, który zeznawał w prokuraturze, zwolnijcie go z tajemnicy służbowej, niech zezna przed prokuratorem. Winni powinni zostać ukarani. Ja jestem przekonana, mam jakieś wewnętrzne przekonanie na 99,99 proc. że Andrzej został unicestwiony, żeby nie powiedzieć tego, co wiedział. Na pewno miał wiedzę. On co jakiś czas zdobywał bardzo niebezpieczną wiedzę dla rządzących – powiedziała Beger.

Zdania, że śledztwo nie wyjaśniło do końca tego, co stało się z Andrzejem Lepper, jest także dziennikarz Tomasz Sekielski. Według niego możliwości dotyczących okoliczności zgonu polityka, jest trzy.

Lider Samoobrony popełnił samobójstwo, został zamordowany albo zmuszony do samobójstwa. Nie przesądzam, co się wydarzyło. Uważam, że wokół sprawy jest nadal mnóstwo znaków zapytania – stwierdził Sekielski.

źródło: wprost.pl

Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach

...

Zobacz również