Znany prezenter TV nie myje rąk od 10 lat. "Zarazki nie istnieją, mycie jest bez sensu"

Znany prezenter TV nie myje rąk od 10 lat. "Zarazki nie istnieją, mycie jest bez sensu" Źródło: fot. pixnio.com

Mycie rąk jest dla nas codziennością. W kontakcie z żywnością, czystą odzieżą, po toalecie, ale przede wszystkim w kontakcie z drugim człowiekiem - nie zwykliśmy "używać" brudnych palców. Tym bardziej szokuje niedawna wypowiedź znanego prezentera, który przyznał na wizji, że... od dekady nie umył rąk!

Mycie rąk wpaja się ludziom od kiedy zaczynają samodzielnie chodzić. Higiena osobista uchodzi za elementarz, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Jak się okazuje, nie dla każdego.

Mycie rąk nie takie oczywiste. Znany prezenter nie robi tego od dawna

Okazuje się, że bez mycia rąk można żyć. Przekonał nas o tym prezenter Fox News, Pete Hegseth. Jego wypowiedź padła na wizji. Dziś obiega cały świat. Nie wszyscy dowierzają w słowa prezentera. Mężczyzna przyznał w wywiadzie telewizyjnym, że od 10 lat nie myje rąk. Jeszcze bardziej zaskoczył w argumentacji. Powiedział, że jego zdaniem zarazki nie istnieją, a co za tym idzie "utrzymywanie higieny nie jest konieczne". "Wprost" przypomina, że Hegseth pochwalił się publicznie swoją praktyką w ramach postanowienia noworocznego. Widocznie uznał, że nie ma wobec widzów żadnych tajemnic. Mało prawdopodobne, by taką rewelacją zyskał kolejnych fanów. Prezenter Fox News przyznał też, że "skoro czegoś nie da się zobaczyć gołym okiem, to tego po prostu nie ma". W jego mniemaniu w ten sposób uodpornił się na wirusy i zarazki. Jak łatwo się domyśleć, wielu internautom słowa dziennikarza nie przypadły do gustu. Opinia publiczna nie kryje zdziwienia - skąd wykształcony prezenter jest takim odmieńcem w tak prostej, życiowej czynności.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Zastanawiam się, czy Pete Hegseth byłby zadowolony, gdyby pracownicy restauracji przygotowywali mu jedzenie nie myjąc wcześniej rąk? – pytał dociekliwie na Twitterze prawnik Bradley P. Moss. Jedna deklaracja wszczęła lawinę pytań - o najprostsze czynności życiowe, które Hegseth wykonuje niemytymi rękami. Mężczyzna nie wyjawił co tchnęło go do takiej zmiany nawyku. Media przypominają, że ukończył uczelnie w Princeton i Harvardzie, więc nie można zarzucić mu brak wykształcenia.Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Dom wygląda jak z bajki i jest w pięknym otoczeniu
  2. Barbara Kurdej-Szatan pójdzie na randkę, za którą tajemniczy mężczyzna zapłacił 42 tys.
  3. TVP nagle wyrzuca uwielbianego prowadzącego. Fani nie wiedzą co się dzieje
  4. Emeryci znowu oszukani? Skończyło się na obietnicach, nie dostaną pieniędzy
  5. Zenek wyda 40 000 dolarów by ratować syna! Kłopoty króla disco-polo
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: wprost.pl Następny artykuł