Koniec z męczącym myciem okien dzięki szybkiemu trikowi z użyciem gąbki. W kilka minut będą lśnić czystością bez wysiłku

Koniec z męczącym myciem okien dzięki szybkiemu trikowi z użyciem gąbki. W kilka minut będą lśnić czystością bez wysiłku Źródło: youtube.com/ LUBUSKIE CENTRUM CZYSTOŚCI

Mycie okien przed świętami nigdy nie było prostsze. Czynność, która wydaje się wyjątkowo męcząca i żmudna może być o wiele łatwiejsza, dzięki użyciu jednego, prostego tricku. Dzięki temu okiennice będą lśnić czynnością i wyglądać jak zupełnie nowe.

Mycie okien z pewnością nie należy do ulubionych czynności Polaków. Ścieranie zabrudzeń, kurzu i plam powstających na okiennicach wydaje się męczące i denerwujące. Jak się jednak okazuje, jest o wiele prostszy sposób na to, aby móc wycierać okna jak najszybciej i bez żadnych dodatkowych utrudnień. Wszystko dzięki prostemu trickowi z gąbką.

Mycie okien nigdy nie było prostsze. Banalnie prosty sposób na uzyskanie czystości

Aby nasze okna i ramy okiennic wyglądały, jakby były nowe fabrycznie, nie musimy inwestować  mnóstwa pieniędzy i czasu. Jedyne co nam będzie potrzebne to nóż i gąbka do zmywania naczyń. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest umieszczenie gąbki przy ramie okna. Ważne jest to, aby przyłożyć miękką część. Jak możemy zauważyć, na przedmiocie do zmywania pojawią się grudy i wypukłości. W pogotowiu powinniśmy mieć długopis lub marker, aby zaznaczyć na gąbce miejsca powstałych wypukłości.

Kolejnym krokiem jest nacięcie gąbki w zaznaczonych miejscach przy pomocy noża. Trzeba być jednak delikatnym, aby nie przebić jej na wylot.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tą metodą wyczyścisz wszystko

Ostatnim krokiem jest namydlenie specjalnie przygotowanej gąbki lub nasączenie jej denaturatem. Dzięki energicznym ruchom w trakcie zmywania brud zacznie się odrywać i znajdować na gąbce. Nigdy więc czyszczenie ram nie było prostsze, a dzięki zaoszczędzonemu czasowi możemy skupić się na innych czynnościach. A każdy wie, że oszczędność czasu jest wręcz bezcenna w trakcie przygotowywania świąt.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

Opisywana metoda jest o tyle dobra, że ma swoje zastosowanie także w czyszczeniu ram drzwi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Obniżono Kaczyńskiemu emeryturę, mocno tajemnicze. I tak jest bajecznie wysoka
  3. Mąż strasznie upokorzył żonę podczas mowy pogrzebowej. Umarła na zabójczy nowotwór
  4. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News