Muzułmanin staranował ludzi w centrum Warszawy! Tam były dzieci

Muzułmanin staranował ludzi w centrum Warszawy! Tam były dzieci

Do makabrycznego zdarzenia doszło w stolicy. Cała Warszawa postawiona na równe nogi. Na jednym ze skrzyżowań doszło bowiem do tragicznego incydentu. Jadący samochodem muzułmanin wjechał wprost w osobową hondę. Ucierpieli niewinni, w tym małe dzieci.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu alei Komisji Edukacji Narodowej oraz ulicy Przy Bażantarni. W wyjeżdżającą z tej drugiej hondę z impetem uderzył limuzyna BMW, która mknęła aleją KEN. Za kierownicą limuzyny siedział muzułmanin, a samo auto należało do ambasady Arabii Saudyjskiej. Niestety, w wypadku, do którego doprowadził kierowca BMW, ucierpiały dzieci. Jedno z nich bowiem jechało samochodem razem z ojcem w hondzie. 9-letnia dziewczynka jest bezpośrednią poszkodowaną w wypadku. Drugie z dzieci było w momencie wypadku na chodniku.

Warszawa w szoku

Impet uderzenia BMW w hondę zmiótł z nóg jego matkę, która miała maleństwo w wózku. Dziecko wypadło z niego i doznało urazu głowy. Na miejscu natychmiast pojawiła się karetka pogotowia. Do szpitala trafiła cała czwórka. Szybko okazało się jednak, że kierowca BMW jest cały, a hospitalizacja konieczna jest w wypadku 9-latki, jej ojca i maleństwa w wózku. Obecnie sprawą zajmuje się policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Pewne jest jedno - kierujący limuzyną muzułmanin był trzeźwy. źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News