To nagranie z nowojorskiego metra podbija sieć. Jadący w jednym z wagonów czarnoskóry muzułmanin zaczął odgrażać się pewnej parze. Usta agresora wyrzucały z siebie kolejne obelgi. Kiedy pasażerowie myśleli, że wulgaryzmom nie będzie końca, atakowany mężczyzna nagle eksplodował.

Na nagraniu, które uwiecznił jeden z pasażerów widać, jak muzułmanin krzyczy w kierunku mężczyzny, który był właśnie na randce ze swoją kobietą. Kolejne słowa tylko bardziej rozjuszały atakowanego. Mężczyzna nagle wystartował w stronę czarnoskórego i zwarł się z nim w brutalnej bijatyce. Już kilka chwil później muzułmanin leżał przygnieciony do ziemi. Mocno się zdziwił, kiedy okazało się, że właśnie sprowokował członka Marines.

Dziewczynie żołnierza udało się oderwać go od muzułmanina. Ten jednak wstał i… dalej obrażał i prowokował do walki. Wśród jego słów słychać chociażby takie jak „no dalej, zabij mnie”. Obaj starli się jeszcze raz, jednak rozdzielili się, kiedy para musiała wyjść na jednym z przystanków. Czarnoskóry do końca jednak zgrywał chojraka i prowokował.

Zobacz również