To dramat właściciela Harleya-Davidsona Fat Boy z 2010 roku. Nie dość, że jego oczko w głowie zostało zniszczone przez młodego muzułmanina, to jeszcze odpowie za próbę obrony swojej własności. Grozi mu 6 miesięcy pozbawienia wolności. 

Harley Jana M. został pomalowany przez artystę Szymona Orzeszko, który ma na koncie liczne prace związane z patriotycznymi motywami Tym razem, namalował na harleyu polskie symbole narodowe, dewizę Wojska Polskiego „Bóg, Honor, Ojczyzna” oraz husarza z datą bitwy pod Wiedniem.

Najprawdopodobniej ta ostatnia grafika najbardziej zirytowała 16-letniego muzułmanina, który  zniszczył maszynę za pomocą lampy lutowniczej. Do aktu wandalizmu doszło w Paryżu, gdzie Polak na co dzień mieszka. Dopiero co ściągnął harleya z Polski po malowaniu, a już musiał pogodzić się z dewastacją.

To nie koniec problemów Jana N. Mężczyzna złapał chuligana na gorącym uczynku i sponiewierał go. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności na 6 miesięcy, co jeszcze bardziej irytuje właściciela, ponieważ 16-latek nie ponosi żadnych konsekwencji swego aktu. Apeluje również do innych fanatyków harleyów, by nie przyozdabiali ich tego typu symbolami, jeśli chcą odwiedzić Francję.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

...

Zobacz również