Są dowody na to, że muzułmanie stworzyli prawdziwe rzeźnie chrześcijan. Spełniają się najgorsze koszmary. 

Rzeźnie zostały odkryte w Albanii, Syrii i na Bałkanach. Głównymi więźniami tych miejsc rodem z horrorów są chrześcijanie, którzy są tam umieszczani dla organów.

Historie opowiedziane przez świadków mrożą krew w żyłach. Według nich, ofiary są nadal żywe, gdy wycina się z nich organy. Theodore Shoebat, serbski chrześcijanin i weteran sił specjalnych opowiedział drastyczną historię o rzeźniach.

„Zabijają ludzi i sprzedają ich organy w Turcji i Arabii Saudyjskiej. Uprowadzają ludzi z Kosowa, Serbii i czasem Albanii. Torturują, a gdy wycinają z nich organy, ofiary są wciąż żywe.”

Shoebat utrzymuje, że ofiarami brutalnych mordów i tortur są głównie chrześcijańscy Serbowie, młodzi ludzie oraz dzieci.

W europejskich dokumentach muzułmańskich terrorystów porównuje się do nazistów, którzy eksperymentowali na Żydach w obozach koncentracyjnych. Tak samo jak naziści, islamscy bojownicy odczuwają przyjemność z rzezi. To nie jest ich praca, tylko esencja życia.

Krew chrześcijan jest sprzedawana za 100.000 dolarów muzułmańskich rodzinom, które wierzą, że ma ona magiczne moce.

Dowody na muzułmańskie rzeźnie znaleziono dzięki ofierze, która zdołała przeżyć makabrę i uwiecznić horror na nagraniu.

Osobom niepełnoletnim i o słabych nerwach odradzamy oglądanie tego materiału:

 

...

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.