Ta historia wstrząsnęła internautami. W tureckim mieście Isparta dwóch młodych Turków postanowiło ukarać swojego psa. Zwyrodnialcy obcięli zwierzęciu uszy i triumfalnie pozowali z nimi do zdjęcia. Jak twierdzą, to miała być kara dla czworonoga.

Hasan Kuzu i Neset Yaman, bo tak brzmią imiona dwóch tureckich zwyrodnialców, okaleczyli swojego psa. Powód? Zwierzę wystawiane było przez dwóch kolegów w walkach psów. Czworonóg przegrał pojedynek i Turcy zgodnie ustalili, że należy mu się kara. Postanowili więc pozbawić psa uszu.

Do sieci szybko trafiło wideo i zdjęcia z kaźni psa. Na nagraniu widać było, jak zdezorientowane zwierzę wije się i skomle, kiedy muzułmanie nożami wycinali psu części ciała. Materiał zszokował internautów, którym udało się namierzyć Hasana i Neseta. Przekazali informację policjantom, którzy zajęli się młodymi zwyrodnialcami.

Nagranie zniknęło z sieci, a dwóch kolegów jest zmuszonych do zapłacenia kary o równowartości 1 150 dolarów. Na miejscu, gdzie znaleziono młodych muzułmanów, zlokalizowano także klatki, w których przetrzymywano psy i koguty wystawiane do walk. Zwierzęta znalazły się pod odpowiednią opieką. Niestety, nie odnaleziono okaleczonego psa, który uciekł z posesji oprawców.

Poniżej zdjęcia z kaźni, jaką dwóch muzułmanów zorganizowało bezbronnemu psu. Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

twitter.com/incistuck
twitter.com/incistuck
twitter.com/incistuck
twitter.com/incistuck

Zobacz również