Muniek Staszczyk atakuje PO: "Żenująca partia, złodzieje i oszuści"

Muniek Staszczyk atakuje PO: "Żenująca partia, złodzieje i oszuści"

Muniek Staszczyk należy do grona najbardziej znanych i wpływowych polskich muzyków. Jego ostra opinia na temat Platformy Obywatelskiej oraz prowadzonej przez nią polityki może więc naprawdę namieszać w sondażowych wynikach partii.

Staszczyk w czasie wywiadu z Mikołajem Lizutem zaznaczył, że nie głosował na Prawo i Sprawiedliwość, ani nie zamierza tego robić. Jednocześnie zauważył jednak, że fenomen partii zrodził się z nieporadności ugrupowań opozycyjnych.

Muniek Staszczyk o opozycji

- Wiele rzeczy mi się nie podoba, ale to w każdym rządzie mi się nie podobało. Tutaj to jest inny problem. Problem polega na tym, że po prostu słaba jest druga strona medalu. Mamy taki rząd, jaki mamy. Ruchy tych panów czy pań z Nowoczesnej, czy PO - nie ma kontrapunktu i oni na tym wygrywają po prostu. Idą po bandzie, bo czują, że mogą - ocenił Staszczyk. - Dla mnie PO to jest jakaś żenująca partia. Niestety, strasznie mnie zawiodła, a PiS to wykorzystał. Miała w swoich szeregach kupę złodziejaszków, wyżelowanych cwaniaczków. Tamto śmierdziało neo-Gierkiem, a to teraz śmierdzi neo-Putinem - dodał muzyk.

Opinia internautów

Jego opinia spotkała się z mieszanym odbiorem fanów. Niektórzy twierdzą, iż Staszczyk zdecydowanie ma rację. Inni ostrzegają jednak, że tak krytyczne podejście do opozycji da Prawu i Sprawiedliwości kolejne lata rządów bez kompromisów oraz politycznego wysiłku. Czy sądzisz, że muzyk rzeczywiście ma rację, oceniając działania PO? Daj nam znać w komentarzu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Zakaz aborcji jest antychrześcijański”. Polski duchowny uderza w biskupów
  2. Warszawa: ministerstwo oblężone. Tysiące wyszły na ulice
  3. Szokujące słowa Masy! Chodzi o Roberta Biedronia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News