Zespół T.Love wydał oficjalne oświadczenie. Chodzi o dzisiejszą haniebną wiadomość o śmierci Muńka Staszczyka, która rozchodzi się po sieci

Zespół T.Love wydał oficjalne oświadczenie. Chodzi o dzisiejszą haniebną wiadomość o śmierci Muńka Staszczyka, która rozchodzi się po sieci Źródło: .

Muniek Staszczyk jest dzisiaj na ustach wszystkich. Od rana w sieci krążą informacje, jakoby muzyk umarł. Zespół musiał wydać oficjalne oświadczenie, w którym rozwiewa wszelkie obawy fanów.

Muniek Staszczyk nie żyje, taka informacja pojawiła się dzisiaj rano w mediach społecznościowych i serwisach informacyjnych. W związku z taką wiadomością zespół T.Love wydał oficjalne oświadczenie, w którym dementuje plotki związane z muzykiem oraz przekazuje informacje dotyczące stanu jego zdrowia.

Muniek Staszczyk i najnowsze informacje o jego stanie zdrowia

Na fanpage'u zespołu T.Love został opublikowany post z oficjalną informacją na temat wokalisty w związku z pojawieniem się przed południem wiadomościami odnośnie śmierci muzyka.

- Absolutnie DEMENTUJEMY te fałszywe doniesienia - Zygmunt ma się dobrze i Was serdecznie pozdrawia. Sprawą się zajęliśmy, nie klikajcie prosimy w ten link i nie dawajcie satysfakcji człowiekowi, który próbuje w podły sposób żerować na nieprawdziwej informacji dotyczącej stanu zdrowia Muńka. Dużo miłości i dobrego dnia dla Was - brzmi wpis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fake news krążący od rana w sieci głosił, że mężczyzna zmarł w wyniku komplikacji po wylewie, który przeszedł w lipcu, gdy przebywał w Londynie na koncercie Boba Dylana. Z powodu udaru Muniek Staszczyk zrezygnował z zaplanowanej wcześniej trasy koncertowej, związanej z premierą jego najnowszej płyty. "Syn miasta" został wydany przed paroma dniami i już bije rekordy popularności. 

Nadchodzące Święto Zmarłych

Każdego dnia można przeczytać nieprawdziwe informacje o śmierci gwiazd telewizji i muzyki. W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych takich wiadomości pojawia się coraz więcej. Na szczęście stan zdrowia Muńka Staszczyka jest stabilny, a jego kondycja pozwala mu pojawiać się publicznie w związku z promowaniem nowej płyty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana polska piosenkarka była molestowana przez księdza. Miała tylko 14 lat
2. Wracali z urodzin koleżanki. Nie żyją dwie małe dziewczynki, mieszkańcy pogrążyli się w smutku

Fani muzyka w ciepłych słowach komentują oficjalne oświadczenie, bardzo się cieszą, że informacje, które pojawiły się w sieci, okazały się kłamstwem. Do Muńka Staszczyka z całego kraju płyną słowa wsparcia i otuchy.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Nowe 500 plus. Dostać będą mogli absolutnie WSZYSCY!
    2. Kupił dom i postanowił wyremontować ogród. Kiedy natknął się na drzwi w ziemi, prawie zemdlał - pod nimi były schody
    3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
    4. Miał zostać jej mężem, w końcu usłyszał najczulsze "tak". Kilka godzin później już nie żyli
    5. Przed policjantami stanął 8-letni chłopiec. Powiedział kilka słów, po których okazało się, że jest gorzej niż myśleli

źródło: wp

Następny artykuł