Fatalne wieści. Muniek Staszczyk pilnie przewieziony do szpitala

Fatalne wieści. Muniek Staszczyk pilnie przewieziony do szpitala Źródło: Wikimedia Commons/Zorro2212

Muniek Staszczyk został pilnie przewieziony do szpitala. Wokalista kultowej grupy T. Love ma problemy ze zdrowiem, a to oznacza również fatalne wiadomości dla jego fanów.

Muniek Staszczyk, jako lider kultowej grupy T.Love, osiągnął na polskim rynku muzycznym kolosalny sukces. Przez długie lata swojej kariery zdołał zebrać pokaźną grupę oddanych fanów, lecz teraz nagłych problemów ze zdrowiem, musiał zostać przewieziony do szpitala. Związane jest to z fatalnymi wieściami dla wielbicieli jego twórczości. 

Muniek Staszczyk w szpitalu

Muniek Staszczyk został z trybie pilnym przewieziony do szpitala. Muzyk przebywa obecnie w Londynie i to właśnie w jednej z miejscowych placówek poddawany jest leczeniu. Informacja o jego stanie zdrowia została podana za pośrednictwem profilu na Facebooku grupy. 

Fani twórczości artysty są zmartwieni niepokojącymi doniesieniami, które będą miały również tragiczne konsekwencje dla nich. Nastąpią zmiany w trasie koncertowej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Trasa koncertowa pod znakiem zapytania 

Muniek Staszczyk rozpoczął ostatnio karierę jako solowy artysta. Premierę jego płyty zapowiedziano na 18 października. Album promowany jest przez singiel zatytułowany "Pola", który został bardzo ciepło przyjęty przez krajowych krytyków muzycznych. Na jesieni ma ruszyć trasa koncertowa związana z tym nowym wydawnictwem. 

Teraz wszelkie plany Muńka Staszczyka stoją pod znakiem zapytania. Muzyk znajduje się obecnie w jednym z londyńskich szpitali i nie wiadomo, jaka choroba nagle zaatakowała artystę, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

- Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - taka informacja pojawiła się na Facebooku macierzystego zespołu Muńka, T.Love. 

Podano w tym poście również smutne informacje dla fanów. W związku ze stanem zdrowia wokalisty, odwołane zostały najbliższe koncerty Muńka Staszczyka. Jest to bardzo przykra wiadomość dla osób, które czekały na jego występy i cieszyły się perspektywą usłyszenia wokalisty na żywo, jednak - jak wiadomo - zdrowie jest najważniejsze, więc fani pod postem życzyli Staszczykowi szybkiego powrotu do dobrej formy. Nie wiadomo natomiast, jak długo artysta będzie musiał przebywać w szpitalu i czy jego stan zdrowia wpłynie na jesienną trasę koncertową

ZOBACZ TAKŻE

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Takiej żenady jeszcze nie było, upokarzali Ewę Farną przed koncertem. Zmiażdżyła ich ze sceny po mistrzowsku
  4. Wyciekły nieznane wstrząsające kulisy małżeństwa ojca Dawidka z żoną Julią. Zwalają z nóg
  5. Żona Sławomira wymieniła czułości z obcym mężczyzną. Przy królu disco polo wygląda jak prawdziwy Apollo (FOTO)
  6. Marta Kaczyńska ostro prowokuje. Wrzuciła do sieci nagranie, o którym piszą dziś wszystkie media
  7.  

Źródło: RMF24

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu