Mundial w dobrej jakości? CHORE ceny TVP

Mundial w dobrej jakości? CHORE ceny TVP Źródło: Fot. Instagram/PZPN

Już za kilka dni w Rosji rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Miliony polskich kibiców zasiądą więc przed telewizorami, aby dopingować swą drużynę narodową. Tych, którzy chcą obejrzeć mecze kadry na TVP w naprawdę dobrej jakości, czeka jednak przykra niespodzianka.

Polska reprezentacja rozegra swój pierwszy mecz na mundialu 19 czerwca. O godzinie 17:00 kadra zmierzy się z drużyną Senegalu. Jak twierdzą bukmacherzy, Polska jest zdecydowanym liderem tego spotkania.

Mundial zbliża się wielkimi krokami

Bez wątpienia wielu telewidzów już dziś przygotowuje się do tego wyjątkowego wydarzenia. Wszystkie mecze kadry będą bowiem dostępne na TVP Sport, które dołączono do naziemnej telewizji cyfrowej. - Sport jest dla wszystkich, sport jest misją, sport jest tym, co łączy Polaków, dlatego musi być za darmo i jest za darmo w telewizji publicznej - powiedział stanowczo na ten temat prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski.

Kontrowersyjna decyzja TVP

Z kanału TVP Sport będą korzystać mogli klienci wszystkich nadawców różnych kablówek. Kiedy jednak zdecydują się na wykupienie TVP 4K, w którym kibice zobaczą mecze w znacznie lepszej jakości w pakiecie NC+, będą musieli za to zapłacić niemałe pieniądze. Cena za korzystanie z kanału wynosi bowiem 75 zł netto. Do tego doliczyć należy opłatę techniczną wysokości 1 zł. Warto zaznaczyć, że klienci, którzy mają już wykupione usługi Canal+, ostatecznie zapłacą za TVP 4K o połowę mniej. Warto zaznaczyć, że nie wszystkie telewizory oraz dekodery są w stanie obsłużyć sygnał tej jakości. Chętni kibice będą więc musieli naprawdę dobrze przygotować się do mundialowych emocji. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. KATASTROFA w Opolu! Nawet muzyków zamurowało, przestali grać w połowie piosenki
  2. Mikołaj Roznerski ujawnia szokującą prawdę. Chcą go zniszczyć
  3. Po 27 latach najstraszniejszy horror dopadł Kingę Rusin. Współczujemy
Następny artykuł