Seksualny skandal przed mundialem! Piłkarze zrujnowali swoje małżeństwa

Seksualny skandal przed mundialem! Piłkarze zrujnowali swoje małżeństwa Źródło: fot. pixabay.com

Prawdziwy skandal wybuchł w kadrze narodowej tuż przed Mistrzostwami Świata w Rosji. Piłkarze w ramach dnia wolnego postanowili zabawiać się... z prostytutkami. Jeden z nich opuścił zgrupowanie, by ratować małżeństwo i nie wiadomo, czy pojedzie na mundial. Związki pozostałych także wiszą na włosku.

Szokujące informacje podaje meksykańska prasa. Piłkarze narodowej kadry Meksyku, podobnie jak Polacy, przebywają obecnie na zgrupowaniu przed mundialem. Selekcjoner kadry Juan Carlos Osorio dał swoim podkomendnym jeden dzień wolnego, by odpoczęli od treningów i nabrali sił. Niespodziewanie piłkarze postanowili wykorzystać urlop do zorganizowania orgii z prostytutkami. Zaprosili je do swojego hotelu, najpierw zabawiali się z nimi w hotelowym basenie, a później w pokojach.

Mundial bez kluczowego piłkarza? Seksskandal w reprezentacji

Sprawa wypłynęła po tym, jak do Internetu wyciekły nagrania z zabaw piłkarzy. Wywołało to wielki skandal w całym kraju. Media nie przestają się o tym rozpisywać. Zgrupowanie musiał opuścić jeden z kluczowych piłkarzy reprezentacji, na co dzień grający w FC Porto środkowy pomocnik Hector Herrera. Wyjechał, by ratować swoje małżeństwo. Jak się okazuje, podobne problemy ma wielu piłkarzy drużyny, którzy robią wszystko, by ratować swoje związki. Może się okazać, że Harrera nie pojedzie na mundial w ogóle. O sprawie poinformował dziennikarz sportowy, ekspert od latynoamerykańskiej piłki nożnej, Dominik Piechota. - Reprezentanci Meksyku dostali dzień wolnego od Osorio. Zaprosili prostytutki do hotelu. Wyciekły filmy i zdjęcia z basenu - wielki skandal w kraju. Hector Herrera opuścił zgrupowanie, bo ma problemy w domu i musi ratować związek. Nie wiadomo, czy pojedzie na mundial. Masakra! - napisał Piechota na Twitterze.

Mundial w Rosji już za kilka dni

Już 14 czerwca w Rosji rozpocznie się mundial, na którym Meksyk gra w grupie F. Reprezentanci z kontynentu amerykańskiego zmierzą się w niej z mistrzami świata - Niemcami oraz Szwecją i Koreą Południową. Po wybuchu skandalu z udziałem meksykańskich piłkarzy można się jednak spodziewać bardzo słabego występu na Mistrzostwach Świata. W drużynie panują słabe morale, selekcjoner może uznać, że wielu piłkarzy w drużynie powinno zostać ukaranych. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Wiemy czy Kamil Glik pojedzie na mundial. Fanów wmurowało
  2. Tragedia tuż przed mundialem. U b. reprezentanta Polski zdiagnozowano raka
  3. Rekord świata, złoty medal! Niesamowity wyczyn Polaków
  4. Kinga Rusin pokazała odważne zdjęcie! 47 lat i wygląd PETARDA!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News