Panika na ulicach przed meczem z Senegalem. W sklepach kończy się piwo!

Panika na ulicach przed meczem z Senegalem. W sklepach kończy się piwo!

Do pierwszego meczu Polski na Mistrzostwach Świata zostało już niewiele czasu. Polscy piłkarze swój pierwszy występ z zawodach zaliczą  z Senegalem już o godzinie 17 czasu polskiego. Tymczasem na kilka godzin przed meczem na ulicach wybucha panika. Mundial wywołuje ogromne emocje wśród polskich kibiców.

Dzisiejsze wydarzenie jest w pewnym stopniu historyczne. Od 2006 roku Polska na Mistrzostwach Świata nie występowała. Ponadto po Euro 2016 mamy wobec naszych piłkarzy niemałe oczekiwania. Wyjście z grupy wydaje się minimum, które Polacy osiągnąć muszą. Choć mecz jest tak ważny, wiążą się z nim także aspekty humorystyczne, chociaż nie wszystkim jest do śmiechu. Internauci publikują zdjęcia, z których wynika, że w niektórych sklepach nawet na 9 godzin przed meczem skończył się wszelki alkohol.

Mundial 2018: panika na ulicach przed pierwszym meczem Polaków

Internauci za pomocą portalu Wykop.pl informują, że niektóre sklepy wywieszają na swoich witrynach kartki z informacją o braku alkoholu w tym piwa - wszystko wykupili już kibice! Pewne jest jednak, że dla wielu kibiców taka informacja na witrynie może oznaczać prawdziwą tragedię. Zwłaszcza jeśli po alkoholowe zakupy wybiorą się w ostatniej chwili. Dlatego już teraz warto zachęcić wszystkich, by w porę zaopatrzyli się w zapas odpowiednich napojów i przekąsek tak, by mieć przy czym świętować planowane zwycięstwo polskiej reprezentacji.

Polacy na Mistrzostwach świata

Mundial w Rosji jest dla Polaków szczególnym wydarzeniem. Od lat nie mieliśmy tak mocnej reprezentacji, poza tym w 2016 roku podczas Mistrzostw Europy Polacy osiągnęli naprawdę wiele, dostając się aż do ćwierćfinału. Wszyscy mają ogromne oczekiwania wobec polskiej drużyny. Mamy nadzieję na wyjście z grupy, a może nawet przejście do dalszych etapów fazy pucharowej zawodów. Pierwszy mecz polskiej reprezentacji z Senegalem będzie można oglądać na antenie TVP o godzinie 17. Mecz będzie dostępny także za pomocą stron internetowych TVP, gdzie jest nadawana darmowa transmisja na żywo. Wcześniej o godzinie 14. rozegrany zostanie drugi mecz drużyn z naszej grupy. Japonia zmierzy się z Kolumbią. Także ten mecz będzie można oglądać zarówno w TVP jak i przez Internet. Mundial fot. wykop.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Dziennikarka TVN zapadła się pod ziemię. O jej wpadce mówią wszyscy (VIDEO)
  2. MŚ 2018: TERMINARZ mundialu. Kiedy mecze MŚ 2018? DATY i GODZINY
  3. To nie jest żart! Najpopularniejsza celebrytka TVN będzie komentatorką mundialu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News