Czołowy piłkarz reprezentacji zabił człowieka po powrocie z Mundialu

Czołowy piłkarz reprezentacji zabił człowieka po powrocie z Mundialu

Mundial 2018 wkroczył właśnie w fazę najciekawszych spotkań między drużynami, które dominowały w swoich grupach. W cieniu piłkarskiej imprezy doszło jednak do tragedii, która zaprowadzi prawdopodobnie jednego z zawodników przed sąd, a później do więzienia.

Amine Harit reprezentował na Mistrzostwach Świata w Rosji Maroko. Jego występ na Mundialu w Rosji był chwalony przez znawców sportu oraz światowe media.

Mundial 2018: z murawy przed sąd

Jako że kadra odpadła jednak z mundialu, Harit powrócił do domu. Jak się okazało, w nocy z piątku na sobotę doszło do tragicznego wypadku z jego udziałem. To właśnie piłkarz miał niestety do niego doprowadzić. Młody zawodnik śmiertelnie potrącił bowiem 28-letniego pieszego. Jego sytuację skomplikował dodatkowo fakt, iż próbował uciec z miejsca zdarzenia, aby uniknąć odpowiedzialności za swój czyn.

Natychmiastowe działania służb

Ostatecznie Harit został zatrzymany przez świadków zdarzenia jeszcze przed przyjazdem policji. Zawodnik nie może obecnie wyjechać z kraju, a funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo w jego sprawie. Nie wiadomo jeszcze, jaka kara grozi młodemu zawodnikowi. Fani piłki nożnej zdają sobie jednak sprawę z tego, że jeżeli jego wina rzeczywiście zostanie stwierdzona przez sąd, najpewniej trafi do więzienia, w którym będzie musiał odbyć poważną karę. Podobny "epizod" może za to na dobre pogrzebać jego doskonale zapowiadającą się sportową karierę. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Reprezentacja to nic. FIFA właśnie upokorzyła Polskę DUŻO gorzej
  2. NIESAMOWITE! Polsat właśnie zniszczył system, cała Polska patrzy z niedowierzaniem
  3. To jemu zawdzięczamy Jana Pawła II. Ten człowiek dał światu papieża Polaka
  4. Syn największego gwiazdora disco polo skazany! Ujawniamy szokujące kulisy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News