Co się dzieje?! Nawałka odwołuje wszystko, Lewandowski NIE wpuszczony na trening

Co się dzieje?! Nawałka odwołuje wszystko, Lewandowski NIE wpuszczony na trening

Mundial 2018 rozpoczął się bardzo niekorzystnie dla naszej reprezentacji, która opuszczała murawę w bardzo złym nastroju. Również selekcjoner Adam Nawałka był wściekły po naszym pierwszym meczu. Teraz trener reprezentacji podjął kroki, których nikt się nie spodziewał.

Nasi reprezentacji po meczu z Senegalem ewidentnie nie byli zadowoleni z przebiegu meczu. Ciężko im się dziwić, ponieważ przegrali go 2:1, podobnie było z trenerem Nawałką, który opuszczał stadion w prawdziwej fali gniewu. Nawet jego pomocnicy wiedzieli, że teraz nie należy mu wchodzić w drogę, bo może to się źle skończyć. Cała kadra narodowa szybko przemknęła po meczu do autokaru, który przewiózł ich prosto na lotnisko w Moskwie, skąd udali się prosto do Soczi, gdzie stacjonują. Tam również zarówno piłkarze, jak i trener nie mieli nawet chwili dla reporterów. Ze spuszczonymi głowami szybko zniknęli w swoim hotelu.

Teraz Adam Nawałka w gniewie podejmuje decyzje, które zszokowały wszystkich, zarówno kibiców jak i piłkarzy reprezentacji Polski.

Mundial 2018: Nawałka podejmuje kontrowersyjne decyzje

W tym momencie Adam Nawałka zszokował wszystkich, przewracając do góry nogami wszelkie dotychczasowe plany. Chodzi między innymi o dzisiejszy trening, który został przełożony z godziny 12 na 12:45, dodatkowo biorą w nim udział tylko ci zawodnicy, którzy nie grali w meczu z Senegalem i ci, którzy zagrali tylko w drugiej połowie. Pozostali zawodnicy dostali polecenie pozostania w hotelu i niewtrącania się w przebieg treningu. Oznacza to, że jednym z niewpuszczonych na boisko był sam Robert Lewandowski! Odwołana została także zapowiadana konferencja prasowa, co akurat dziwi najmniej ze względu na porażkę, jaką ponieśli biało-czerwoni. Również aktywność piłkarzy w sieci została ograniczona do absolutnego minimum. Widać, że Adam Nawałka chce się ostro wziąć za naszych piłkarzy po przegranym meczu, zapowiada się, że może im urządzić prawdziwą szkołę przetrwania. Jednocześnie dziwi fakt, że trener odsuwa piłkarzy, którzy grali w pierwszym spotkaniu. Według wielu internautów w przypływie gniewu postanowił odsunąć ich aktualnie od piłki, aby postawić na zawodników rezerwowych. Wielu kibiców jest przerażonych jego aktualnymi decyzjami. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal! Mamy dowód: To przez SĘDZIEGO straciliśmy gola
  2. Niesamowita tajemnica Jana Pawła II. Nikt o tym nie wiedział przez lata
  3. Andrzej Duda zapadł się pod ziemię ze wstydu. Przypomnieli mu „głupie” słowa
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News