Mundial 2018: Koszmar reprezentanta. W pokoju znalazł ciała martwych rodziców

Mundial 2018: Koszmar reprezentanta. W pokoju znalazł ciała martwych rodziców

Mundial 2018 budzi wciąż ogromne emocje. Kiedy przychodzi moment przerwy między meczami, ludzie zaczynają się interesować tym, kto właściwie gra w drużynach. Można trafić na straszne historie podczas takich poszukiwań. Tak jest w przypadku reprezentanta, który w pokoju znalazł ciała martwych, bestialsko zamordowanych rodziców. 

Dziś mecz Argentyna - Nigeria. Obie drużyny grają o wszystko. Dotychczasowe objawienie football - reprezentacja Argentyny, zdecydowanie nie popisała się przesadnie wysokim poziomem. W oczekiwaniu na mecz, bardzo interesujące jest to, jakie życie mieli zawodnicy reprezentacji. Świetny piłkarz nigeryjski, Victor Moses jest największym zagrożeniem dla gwiazdy Argentyny - Lionela Messiego. Mało kto jednak wie, że Moses przeżył taką traumę, po której niejeden człowiek zwyczajnie by się nie podniósł.

Mundial 2018: Straszna historia z życia reprezentanta

Kiedy Victor Moses miał 11 lat, zdarzyło się coś koszmarnego. Chłopiec wrócił do domu i jak zwykle poszedł z kolegami kopać piłkę. Kiedy wrócił, znalazł swoich rodziców zamordowanych w domu. Ojciec Mosesa był pastorem, a w Nigerii od wielu lat trwa wojna religijna - na linii muzułmanie-chrześcijanie. To właśnie Ci pierwsi wymordowali bliskich Victora. Chłopiec uciekł wtedy do swojego wujka i u niech ukrywał się przez dłuższy czas, ponieważ jego również chcieli dopaść mordercy. Gdyby nie pomoc wujka, chłopiec nie zostałby gwiazdą reprezentacji Nigerii. W tamtym trudnym okresie krewny zorganizował Mosesowi wyjazd do Wielkiej Brytanii, gdzie zajęła się nim jedną z katolickich fundacji działających w Afryce. To w Europie chłopczyk zaczął nowe życie. - Odetchnąłem z ulgą, a na mojej twarzy znów pojawił się uśmiech. O rodzicach oczywiście nigdy nie zapomnę, mimo że jestem już dorosły i wiem, jak wiele złego dzieje się na świecie, to nie pogodzę się z ich śmiercią. Natomiast mój przylot do Anglii jest w całej tej dramatycznej historii iskierką, która dała mi nadzieję - wspominał w jednym z wywiadów Moses. Zdecydowanie życzymy mu dalszych sukcesów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor telewizji Polsat przeszedł piekło. „Dziś zapłaciłem wysoką cenę”
  2. Słynny polski aktor rozlicza się z alkoholizmem. Skrzywdził wiele osób
  3. Pamiętacie ją? Kontrowersyjna gwiazda z HUKIEM wraca do polskiego show-biznesu
  4. Gwiazda „Na dobre i na złe” błaga o modlitwę. Jest bardzo źle
  5. Życie Michała Szpaka zmieni się całkowicie. Szokujące wyznanie: „Może to dziwnie zabrzmi ale…”
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News