Koszmar podczas Mundialu! Samochodem wjechał w tłum kibiców

Koszmar podczas Mundialu! Samochodem wjechał w tłum kibiców

Do strasznej tragedii doszło w centrum Moskwy. Właśnie trwa Mundial 2018 i służby skupione są na ochronie stadionów, jednak to na ulicy doszło do tragicznego zdarzenia. W tłum kibiców wjechało rozpędzone auto.

Podczas gdy trwa Mundial 2018, na ulicach centrum Moskwy doszło do tragicznego zdarzenia. Rozpędzona taksówka wjechała w tłum kibiców Meksyku. 8 osób zostało rannych, rosyjskie służby starają się wyjaśnić przyczynę całej tej sytuacji. Pojawiła się teoria mówiąca, że auto zostało skradzione w celu przeprowadzenia ataku.

Mundial 2018: tragedia na ulicach Moskwy

Według ustaleń kierowcą był mężczyzna, który chciał zbiec z miejsca zdarzenia, chwilę po tragedii. Na szczęście szybko został schwytany przez policję, która teraz będzie przeprowadzać przesłuchania zarówno sprawcy, jak i świadków całego zdarzenia. Na społecznościowym profilu moskiewskiej policji pojawiła się informacja, że kierowca taksówki, który wjechał w tłum kibiców, nie jest Rosjaninem. Według ustaleń mężczyzna posiada kirgiskie prawo jazdy.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Eksplozja w wieżowcu w Poznaniu! Są ranni
  2. PiS w euforii. Kilka słów papieża Franciszka zmienia wszystko
  3. Kukiz przed Sądem! Dopiero teraz sprawa wychodzi na jaw
' źródło: rmf24.pl Następny artykuł