Atak w polskiej galerii! Są ciężko ranni, służby w akcji

Atak w polskiej galerii! Są ciężko ranni, służby w akcji

Multikino w Szczecinie było miejscem ataku nożownika na bezbronne osoby. Na miejscu pracują już służby ratownicze. Widok, który zobaczyli klienci galerii, a także dzieci, był koszmarny.

Multikino w szczecińskiej galerii Galaxy przeżyło szok, gdy na sali kinowej doszło do bezpardonowego ataku szaleńca na dwóch innych mężczyzn. Nożownik zaatakował znienacka i niemal zabił jedną ze swoich ofiar. Według nieoficjalnych informacji do ataku doszło podczas seansu dla dzieci.

Multikino w Szczecinie: atak nożownika

Policja otrzymała zgłoszenie o przestępstwie około godziny 17:00. Funkcjonariusze natychmiast zjawili się na miejscu. Błyskawicznie przybyła także karetka pogotowia. Szaleniec ranił dwóch mężczyzn, jednemu pomocy udzielono w karetce a następnie przetransportowano do szpitala. Drugi do placówki służby zdrowia trafił w stanie ciężkim.   - Chciał poderżnąć dwóm osobom gardło. Jedna osoba już przetransportowana do szpitala, druga nadal jest w sali. Nożownik złapany - napisała na facebookowej grupie dla mieszkańców Szczecina internautka Patrycja. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Z aktualnych informacji wynika, że potencjalny sprawca został już zatrzymany, jest nim 26-latek. Według relacji świadków może być to efekt prywatnych porachunków, ale służby na razie tego nie potwierdzają. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Quebonafide z dziewczyną: Razem wyglądają po prostu cudownie!
  2. Bliscy polskiego dziennikarza ze Strasburga przerywają milczenie. Ujawnili prawdę
  3. Wypadek wojska USA w Polsce! Amerykanie uwięzieni, dramatyczna akcja
  4. Tragedia! Chodzi o gwiazdy disco-polo
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
źródło: gk24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News