Mucha: Imigranci mogą nas wzbogacić kulturowo, przyjmijmy więcej
Wiadomości Pikio - 5 Września 2015

Mucha: Imigranci mogą nas wzbogacić kulturowo, przyjmijmy więcej

Joanna Mucha, rzeczniczka sztabu wyborczego Platformy Obywatelskiej pojawiła się w "Sygnałach dnia" radiowej Jedynki i opowiadała o uchodźcach oraz transferach w partii. 

Rzeczniczka twierdzi, że zmiana partii to nic nadzwyczajnego i nagannego. - Polityka to żywy organizm. Wiele osób zmienia barwy partyjne, to nie jest nic nadzwyczajnego - powiedziała Mucha komentując start z list PO Ludwika Dorna i Grzegorza Napieralskiego, którzy wielokrotnie negatywnie wypowiadali się o Platformie. - PO to nadal partia, która przyciąga. Nie będę zarzucała swoim kolegom, że zmieniają barwy polityczne dla kariery - podkreśliła. Następnie Mucha odniosła się do sprawy imigrantów, która rozpala obecnie dyskusje w całej Europie. - W moim przekonaniu jesteśmy w stanie przyjąć większą liczbę imigrantów. Ja jestem za różnorodnością. Polacy rzeczywiście boją się innego, boją się osób odmiennych kulturowo, ale ta różnorodność nie tylko może być źródłem strachu, ale może nas ubogacić. Mucha powołała się również na solidarność z Europą.Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:
źródło: Polskie Radio
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News