Mroczny okres z życia gwiazdy Polsatu. Gdyby nie mąż doszłoby do tragedii

Mroczny okres z życia gwiazdy Polsatu. Gdyby nie mąż doszłoby do tragedii

Paulina Sykut-Jeżyna najtrudniejsze chwile życia ma już za sobą. I choć prezenterka pogody telewizji Polsat na co dzień wydaje się promienna i szczęśliwa, to w jej życiu po narodzinach córeczki nadszedł ciężki okres. Gdyby nie wsparcie kochającego męża, mogłoby dojść do tragedii.

Półtora roku temu na świecie pojawiła się największa miłość Pauliny Sykut-Jeżyny. Urodziła się jej córeczka, Róża. I choć wielokrotnie wspominała, że macierzyństwo to najlepsza rzecz, jaka spotkała ją w życiu, to teraz przyznaje, że było jej ciężko. Wielokrotnie nie dawała rady. Przewijanie pieluszek i pobudki w środku nocy, mimo ogromnej miłości do córki, utrudniały jej normalne funkcjonowanie.

Prezenterka Polsat walczyła z prawdziwą huśtawką emocjonalną

- Po jej urodzeniu przeżywałam istną huśtawkę emocji - od euforii po czarne myśli związane z przyszłością - opowiada pogodynka stacji Polsat w szczerej rozmowie o kulisach macierzyństwa. Choć przyznaje, że mimo trudów i wielu błędów, nocne wstawanie, karmienie, kąpiele i przewijanie budują mocną więź między dzieckiem a rodzicem. Największym wsparciem w tych trudnych chwilach był jej mąż. Ich miłość wydaje się żywcem wyjęta z filmu romantycznego. Mężczyzna życia oświadczał się Paulinie dwukrotnie, na pamiątkę czego dumna żona w dalszym ciągu nosi dwa pierścionki. Ceremonia była ogromnym przeżyciem dla obojga. Z biegiem czasu miłość nie osłabła, a w najtrudniejszych momentach mąż był dla niej niezastąpiony. - Nigdy nie obawiałam się zostawić Róży z Piotrem. Zawsze miałam pewność, że jest jej z tatą dobrze, że świetnie się bawią, mają wspólny język - opowiada o relacjach córki z małżonkiem. Depresja po porodzie jest częstą przypadłością, która dotyka wiele kobiet. Większość z nich boi się lub wstydzi o tym powiedzieć. Mają wrażenie, że smutek, zmęczenie i złość są dowodem na bycie złą matką. Choć sama prezenterka Polsat prawdopodobnie nie cierpiała na depresję, a jej dolegliwości były delikatniejsze, to opowiadanie o tych trudnych chwilach może być wsparciem dla wielu innych matek. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. O siostrze Lewandowskiego nikt nie słyszał. Teraz pokazała się Polsce
  2. Steczkowska przeżywa dramat. Jest załamana tym, co jej zrobili
  3. Legenda polskiej muzyki trafiła do psychiatryka. Przez lata trzymano to w tajemnicy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News