Most Poniatowskiego sparaliżowany! Próbują powstrzymać krwawy koszmar

Most Poniatowskiego sparaliżowany! Próbują powstrzymać krwawy koszmar Źródło:

Jedną z głównych arterii miasta stołecznego zablokował kilkukilometrowy korek. Most Poniatowskiego łączący Śródmieście z Saską Kępą, gdzie znajduje się m.in. Stadion Narodowy, został sparaliżowany. Na miejsce dotarły już odpowiednie służby.

Jak podają miejscowe źródła, Most Księcia Józefa Poniatowskiego jest kluczową przeprawą przez Wisłę, która umożliwia sprawną komunikację dwóch części Warszawy - wschodniej i zachodniej. Niestety czasami zdarza się tak, że ruch na nim jest znacznie utrudniony, co powoduje istny paraliż ogromnej części stolicy. Zablokowany jest cały jeden pas ruchu. Korek, który powstał, zaczyna się już w okolicach Ronda de Gaulle'a. Warszawiacy próbujący dostać się na Pragę, zmierzyć się będą musieli z wielkimi utrudnieniami.

Mężczyzna za barierkami

Portal warszawawpigulce.pl powołując się na swoich informatorów, przekazał, że powód korka jest niecodzienny. Za barierkami mostu stanął młody mężczyzna, zapewne w celu popełnienia samobójstwa. Na miejscu obecni są już policyjni negocjatorzy, którzy próbują nie dopuścić do tragedii. źródło: warszawawpigulce.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News