protest(1)
fot. facebook.com
Karol Zaborowski - 20 Grudnia 2018

Bestialskie MORDERSTWO policji. Tłumy ludzi protestują na ulicach

Morderstwo zazwyczaj odbija się bardzo szerokim echem w mediach. Jednak w tym przypadku nic takiego się nie stało, mimo że wiele osób wyszło na ulice, aby pokazać swój sprzeciw wobec bestialskiego zachowania policji.

Morderstwo jest przestępstwem, za które przewidywane są najwyższe wymiary kary. Jednak problem pojawia się w momencie, gdy ofiarą nie staje się człowiek a zwierze. Oczywiście taki czyn nadal jest traktowany jako przestępstwo i podlega karze, ale jest ona znacznie łagodniejsza. Teraz w mediach społecznościowych aż zawrzało, po tym, jak hiszpańska policja potraktowała pupila mężczyzny, który został zatrzymany. Ciężko uwierzyć, że coś takiego miało miejsce.

Morderstwo na ulicach Barcelony

Wiele osób zgodzi się bez dwóch zdań ze stwierdzeniem, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Jest to spowodowane tym, iż zwierzęta te kochają miłością bezgraniczną. Dosłownie nie widzą świata poza swoim właścicielem. Niestety, ich uczucia zbyt często są nieodwzajemniane, co doprowadza do prawdziwie makabrycznych sytuacji. Jedna z nich miało miejsce w słonecznej Hiszpanii, a dokładniej Barcelonie, a wszytko dlatego, że pies ośmielił się warknąć na funkcjonariusza. Wszystko wydarzyło się podczas zatrzymania mężczyzny, który był właścicielem psa imieniem Sota. Młody chłopak jest bezdomny i zajmuje się sprzedażą rękodzieła na ulicach Barcelony. Jego wierny towarzysz Sota, zawsze przy nim był i nie odstępował mężczyzny na krok. W momencie, gdy mężczyzna był skuwany przez policjanta, pies zaczął warczeć na funkcjonariuszy w obronie swojego właściciela.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
RybakTo nie żart! Te gatunki zagrażają przyrodzie w PolsceCzytaj dalej
Ciężko w takiej sytuacji oczekiwać od psa innego zachowania, warto jednak zaznaczyć, że Sota nikogo nie zaatakował. Jednak policjanci postanowili zastrzelić czworonoga na oczach wszystkich przechodniów. Informacja o tym bestialskim morderstwie obiegła cały świat, a Hiszpanie jasno dali do zrozumienia, że nie zamierzają tolerować takiego zachowania. Tysiące osób wyszło na ulice, domagając się sprawiedliwości dla Soty. Również polscy internauci ostro skrytykowali zachowanie hiszpańskiej policji. - No to się Panowie wykazali. Gorzej im idzie ze złodziejami i terrorystami. No ale psa zabić - no bohaterowie - pisze jeden z internautów. - Nie znam hiszpańskiego, gdzie sprawiedliwość‼️ Biedny człowiek stracił najlepszego, wiernego przyjaciela - czytamy.- Pieprzeni Hiszpanie - maja to we krwi, corridy im za mało?!? Przecież masowo tam się morduje psy polujące - to co dla policji zastrzelić psa - dodaje internautka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cała Polska w żałobie. Fani żegnają legendarnego gwiazdora
  2. Wszyscy Polacy muszą to zrobić, a szykuje się prawdziwy koszmar. Przejdziemy przez piekło
  3. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  4. UWAGA! Obrzydliwy pedofil atakuje dziewczynki w internecie. Masturbuje się do ich zdjęć, wysyła ohydne wiadomości
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
[view-gallery id=210670]
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News