Zamordował 250 osób. Jego ostatnie słowa są wstrząsające

Zamordował 250 osób. Jego ostatnie słowa są wstrząsające Źródło: fot. pixabay.com/Republica

Morderca niemalże 250 osób. Siał postrach przez 30 lat, zanim został skazany na podwójne dożywocie. Prywatnie mąż i troskliwy ojciec trójki dzieci. Jego pochodzenie może niektórych zszokować.

Morderca o wątpliwej moralności siał strach przez 30 lat, zanim został schwytany podstępem. Przez lata prowadził podwójne życie, swojej żonie mówił, że jest biznesmenem. Jego makabryczna historia nie wzięła się jednak znikąd. Mówił że wybiera na swoje ofiary tylko złoczyńców. Każde postępowanie ma swoje źródło, a jego krwawy mrok urodził się wyjątkowo wcześnie. 

Morderca i narodziny jego mroku

Richard Kuklinski, urodził się w 1935 roku w New Jersey, jako potomek polskiego imigranta, Stanisława Kuklinskiego i jego żony pochodzącej z Irlandii, Anny. Niewątpliwie sytuacja rodzinna miała wpływ na jego dalsze życie i postępowanie. Ojciec był alkoholikiem, który niszczył psychikę żony i dzieci. Wydarzeniem, które zapoczątkowało 30 letnią makabryczną historię, była śmierć starszego brata Richarda, której był świadkiem.

Matka Richarda również była nieczuła na wszelką krzywdę jej dzieci. Bez wątpienia miała na to wpływ jej przeszłość. Kobieta wychowała się w sierocińcu prowadzonym przez zakonnice, a w wieku 10 lat prawdopodobnie została zgwałcona przez księdza. Wszystkie te drastyczne wydarzenia spowodowały, że własne dzieci i męża traktowała w podobny sposób. Tak też było ze śmiercią jej syna. Ojciec zrzucił go ze schodów, a ona potwierdziła jego wersję wydarzeń na policji. Przyszły morderca patrzył na to z boku i wkrótce dał ujście swoim skumulowanym emocjom. 

Morderca o polskich korzeniach

Wołali do niego "głupi Polaczek". W momencie śmierci swojego brata miał 5 lat. Nie do końca rozumiał, co tak na prawdę się stało, ale narodziła się w nim tak potężna nienawiść i gniew do rodziców, że nie mógł poradzić sobie z nadmiernymi emocjami. Mimo że był inteligentny, to tak na prawdę nikt się nie interesował jego losem. Rodzice ignorowali, a rówieśnicy wyśmiewali. Z wiekiem wzrastało w nim poczucia krzywdy i gniewu, aż zaczął od katowania bezbronnych zwierząt. Potem już przyszła pora na makabryczne i niewybaczalne czyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W wieku 14 lat, po raz pierwszy zabił człowieka. Jego ofiarą padł przywódca ulicznego gangu, który wyśmiewał jego odstające uszy. Wtedy zrozumiał, że to jest jedyny sposób na zaspokojenie jego mrocznych pragnień. Jeszcze jako dwudziestoletni, młody chłopak zabił około 50 osób. Parę lat później stał się sławnym w pewnych kręgach, płatnym zabójcą. Wyrównywał rachunki w imieniu gangsterów i słynął ze swojego okrucieństwa. Działał w latach, kiedy techniki policyjne nie były tak bardzo rozwinięte, ale już wtedy był mistrzem zacierania śladów. Ciała niektórych ofiar ćwiartował, a potem zamrażał. Kiedy zaginiony już nie był poszukiwany przez policję, wywoził je na drugi koniec kraju i podrzucał, dobrze zakonserwowane przez niską temperaturę, ciała do lasu. Morderca został schwytany podstępem w 1986 roku, po wieloletnich poszukiwaniach. 

Najbardziej makabryczną częścią tej historii, jest podwójne życie Richarda Kuklinskiego. Miał żonę i trójkę dzieci, dla których był niezwykle troskliwym ojcem. Do końca nie byli świadomi kim był. Schwytany i skazany na podwójne dożywocie morderca, nazywany też "Icemanem", utrzymywał, że pomimo wszystko jest kimś wyjątkowym. 

– Chciałbym, aby mnie zapamiętano jako kogoś sympatycznego, a nie jako "Icemana" – wyznał przewrotnie u progu swojego życia. Zmarł w 2006 roku, po odsiedzeniu 20 lat wyroku. Prawdopodobnie został otruty przez innych gangsterów. 

uploaded

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  2. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  3. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyslenia
  5. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu

źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News