Szokujący film z zabójstwa dziennikarzy podczas relacji na żywo (VIDEO +18)

Szokujący film z zabójstwa dziennikarzy podczas relacji na żywo (VIDEO +18)

Jak informowaliśmy wcześniej, podczas wywiadu na żywo stacji WDBJ7 doszło do morderstwa na wizji. Życie straciło dwoje reporterów. Sam morderca nagrał całe zdarzenie, wrzucił do sieci a potem popełnił samobójstwo.

Jak się okazało mordercą reporterów amerykańskiej stacji WDBJ7 był były pracownik tej telewizji Vester Flanagan (zdj. poniżej).

Kilka godzin po tym gdy zamordował dwójkę swoich byłych znajomych z pracy wrzucił do sieci nagranie z całego zdarzenia oraz przyznał się do morderstwa wysyłając o tym wiadomość do amerykańskich mediów. Gdy policja próbowała go aresztować postrzelił się i zmarł niedługo potem w szpitalu. Na opublikowanym przez mordercę reporterów nagraniu widzimy jak zbliżył się on do swoich ofiar a te, mimo że celował do nich z pistoletu, nie zauważyły go. Po chwili "zastanowienia" morderca otwiera ogień do reporterki, następnie do kamerzysty i kobiety, z którą był przeprowadzany wywiad. Dziennikarka i kamerzysta zginęli na miejscu, a kobieta z którą był przeprowadzany wywiad walczy o życie w szpitalu. Poniżej publikujemy nagranie wrzucone do sieci przez mordercę reporterów jednak ostrzegamy, że zawiera on sceny przeznaczone jedynie dla osób pełnoletnich o mocnych nerwach. Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:
  Polub pikio.pl by być na bieżąco!
bh, źródło: wdbj7/pikio/youtube
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News