Morawiecki właśnie ogłosił nowy program - każdy młody dostanie 300 zł

Morawiecki właśnie ogłosił nowy program - każdy młody dostanie 300 zł

To ogromne zaskoczenie! Okazuje się, że rząd chce w nas zainwestować jeszcze więcej niż mogliśmy się spodziewać. Po będącym ogromny sukcesem programie 500 plus, nadchodzi nowy, podobny. Każdy młody dostanie od rządu 300 zł - ogłosił to właśnie premier Morawiecki.

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił właśnie zupełnie nowy program. Wszyscy są ogromnie zaskoczeni, że rząd ponownie chce bardzo pomóc finansowo swoim obywatelom. Tym razem każdy młody człowiek dostanie 300 zł. 300 zł od rządu ma pełnić rolę wyprawki szkolnej. Wszyscy młodzi uczniowie dostaną taką kwotę od partii rządzącej, po to, aby mogli dobrze przygotować się na wszystkie miesiące nauki szkolnej.

Morawiecki ogłosił nowy program

- Chcemy, żeby dzieci dostawały wyprawkę w wysokości 300 złotych. "Dobry start" byłby przyznawany na początek roku szkolnego dzieciom – powiedział premier. Tuż po ogłoszeniu nowego programu, zgromadzeni na konferencji, na której premier zdecydował się to wszystko powiedzieć zareagowali gorącymi brawami. Mateusz Morawiecki podkreślał, że "ufa Polakom" i jest przekonany, że tego rodzaju programy na pewno bardzo pomagają obywatelom w rozwoju. Pytanie, czy 300 zł dla młodych będzie tak samo dużym sukcesem jak 500 zł na każde kolejne dziecko.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Poseł rządu PiS nie wytrzymał. „Kaczyński jest DYKTATOREM”
  2. Koszmarny wynik ustawy PiS. Ludzie popełniają samobójstwa
  3. Kpiny. Oto oficjalna „lista” sędziów popierających kandydatury do KRS (ZDJĘCIA)
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News