Co na to ich dzieci? Wpis Zamachowskich mówi zdecydowanie zbyt dużo

Co na to ich dzieci? Wpis Zamachowskich mówi zdecydowanie zbyt dużo Źródło: fot. Instagram

Zbigniew Zamachowski, jeden z najbardziej znanych aktorów filmowych i teatralnych, w końcu korzysta z wakacji. Jego żona Monika Zamachowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, jako dowód wspólnego relaksu. Opis jednak mówi więcej, niż by chciała...

Zbigniewa Zamachowskiego kojarzymy z tak kultowych produkcji jak "Ogniem i mieczem" czy "Pianista". Ostatnio pojawił się również w filmie "Pitbull. Ostatni pies". Jego dorobek jednak to dziesiątki filmów i setki występów na scenie teatralnej. Nic dziwnego, że rozchwytywany aktor marzy o chwili spokoju i odpoczynku. Jego żona, Małgorzata Zamachowska, doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeb męża. Postanowili razem odpocząć na świeżym powietrzu, co uwiecznili na zdjęciu. Jednak to opis zebrał najwięcej uwagi internautów.

Monika Zamachowska woli odpoczynek bez dzieci? Mówi o tym wprost

- Na naszej nowej ławeczce przed wyremontowaną kamienicą. 3 tygodnie bez dzieci! Kochamy je, ale wiecie... #gdyniemawdomudzieci #myteżmamy #wakacje #czwarteczek #długispacerzpsem - napisała pod zdjęciem Monika. Zbigniew Zamachowski ma aż czwórkę dzieci - najstarszą Marię, Antoniego, Tadeusza i najmłodszą Bronisławę. Trójka dzieci jest już pełnoletnia (Tadeusz niedawno skończył 18 lat), najmłodsza Bronisława ma 16 lat. Z pewnością uważnie śledzą profile społecznościowe swoich rodziców, a zostawiony przez Monikę komentarz mógłby się okazać... krzywdzący. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Brat Błaszczykowskiego wpadł w furię! "Pytam się, kur**?!"
  2. Media dobiły Kozidrak. Przyłapano jej b. męża
  3. Strój Agaty Dudy wywołał burzę! Kibicuje jak na pogrzebie
  4. Narzeczony Violetty Villas nie przebierał w słowach! Zwyzywał artystów z Opola
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News