Zamachowska wcześniej tego nie ujawniała. Po opublikowaniu zdjęcia internet oszalał
Anna Maria Guziewska - 9 Grudnia 2018

Zamachowska wcześniej tego nie ujawniała. Po opublikowaniu zdjęcia internet oszalał

Monika Zamachowska pierwsze kroki stawiała w Telewizji Polskiej, jeszcze wówczas jako Monika Richardson. Dała się poznać jako specjalistka od europejskich kultur. Gdy na jaw wyszedł jej romans z aktorem Zbigniewem Zamachowskim, media natychmiast zaczęły komentować jej życie prywatne. Dziennikarka postanowiła teraz opublikować prywatne zdjęcie, a Internet wprost oszalał.

Monika Zamachowska w mediach pojawia się często. Głównie za sprawą komentowania swojego związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Kobieta chciałaby, aby zakończyły się jej problemy finansowe i konflikt z byłą żoną Zbigniewa. W przerwie między pracą postanowiła opublikować zdjęcie swojej córki. Fani są wprost zachwyceni, a internauci nie mogą wyjść z podziwu jak dziewczynka jest piękna!

Co internauci piszą o córce znanej dziennikarki? Monika Zamachowska ma powody do dumy

Już kilka godzin po publikacji mikołajkowego zdjęcia, media i prasa zaczęły udostępniać wizerunek pięknej Zosi. Sama mama zebrała mnóstwo wspaniałych pochwał w stronę swojej córki. Teraz Zamachowska ma prawdziwe powody do dumy. - Piękna jest, po mamusi - pojawiło się pod zdjęciem na Instagramie. - Ależ piękna - pojawia się dalej. - Urodna ta Zosia i podobna do mamy - czytamy w jednym z komentarzy. - Zosia ma dojrzałe, czyste i mądre spojrzenie. Włosy cudowne, piękna ta Zosia - chwali jedna z fanek Zamachowskiej. - Mogłaby być modelką albo fotomodelką - komplementuje jedna z kobiet. Okazuje się, że publikacja zdjęcia wywoływała ogromne poruszenie w sieci. Internauci na bieżąco donoszą o tym, jak wspaniałą karierę może mieć piękna dziewczyna. Niektórzy sugerują, że mama mogłaby jej pomóc stanąć przed obiektywem. Inni chcieliby, aby ta, nie korzystała ze znajomości i żeby sama postarała się rozkręcić swoją przyszłą karierę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Beata KozidrakWiedziałeś, że te gwiazdy są tak NISKIE?!Czytaj dalej
Zosia od lat śpiewa w chórze Agaty Steczkowskiej, co łączy ze szkołą. Starszy syn - Tomasz musi się zmagać z chorobą. Szesnastolatek ma zespół Aspergera i Monika Zamachowska wielokrotnie przyznała, jak wiele ją kosztowała praca z synem. Dzisiaj chłopiec doskonale sobie radzi w otaczającym go świecie. Piękna córka i szczęśliwy syn z pewnością dostarczają dziennikarce radości. W połączeniu z udanym związkiem, który wciąż na nagłówkach gazet, zdaje się, że prezenterka TVP jest niezwykle spełniona.Monika Zamachowska Instagram/Monika ZamachowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdę Polsatu trochę poniosło. Jej zdjęcie niejednemu odebrało mowę
  2. Największa gwiazda TVN szokuje ws. homoseksualizmu! Chodzi o przyjaciela Kaczyńskiego
  3. Gwiazda Klanu chciała położyć się na stół operacyjny z powodu... hejtu! Szokujące
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych relacji
  5. Nie mam ochoty na swojego faceta. 10 skutecznych porad
KrólikowscyNie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News