Monika Zamachowska
Fot. YouTube / Plejada
Wiadomości Pikio - 21 Grudnia 2018

Zamachowska wciąż za nim tęskni. Chciałaby do niego wrócić?

Monika Zamachowska to jedna z tych gwiazd, która wyznaje zasadę "co w sercu, to na języku". Kobieta nie kryje się ze swoim życiem prywatnym, a każdą nowiną dzieli się z mediami. W ostatnim czasie prezenterka zdobyła się na niesamowicie smutne wyznanie - codziennie towarzyszy jej tęsknota.

Monika Zamachowska ma poważne problemy finansowe, o czym wie każdy, kto choć trochę interesuje się światem show biznesu. Kobieta przeżywa w ostatnim czasie bardzo ciężkie chwile, które zdają się nie mieć końca. Ta chwilowa, życiowa klęska sprawiła, że Monika z utęsknieniem zaczęła wracać myślami do przeszłości. Czy szykują się rewolucje w jej małżeństwie?

Monika Zamachowska wróci do niego?

Gwiazda programu "Europa da się lubić" wielokrotnie nadmieniała o tym, że jej rodzina zmaga się z ogromnymi problemami finansowymi. Przyczyną takiego stanu rzeczy są dzieci Zbyszka z pierwszego małżeństwa, które domagają horrendalnych, zdaniem Moniki, alimentów. Do niedawna aktor musiał łożyć aż 18 tysięcy miesięcznie, co zrujnowało gospodarkę finansową jego i jego nowej żony. Aby móc przeżyć, Monika zdecydowała się na odważny krok - dom, który zaprojektował jej ojciec i w którym mieszkała ona razem ze swoimi dziećmi, wynajęła obcym ludziom. Sama przeniosła się do o wiele skromniejszego, być może nawet niegodnego gwiazdy, mieszkania. Teraz żyje sobie wśród zwykłych ludzi, w jednej z żoliborskich kamienic. Niestety, Monika wciąż tęskni za swoim domem, o czym świadczą jej poruszające wpisy na mediach społecznościowych. - Tak wygląda ogród w moim domu. Nie powiem, ckni mi się czasem… - smutno napisała prezenterka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej

Nadzieja na lepsze jutro

Monika Zamachowska, mimo ciężkiej sytuacji, nie poddaje się marazmowi. Ostatni wyrok sądu sprawił, że kobieta znów zaczęła patrzeć z nadzieją w przyszłość. Zbyszek nie musi już płacić 18 tysięcy miesięcznie, bowiem kwota ta została pomniejszona do 12 tysięcy. To jednak nie zaleczyło ropiejącej rany, jaką jest złość skierowana w stronę byłej żony Zbigniewa. - Od wyprowadzki od niej w grudniu 2011 roku Zbyszek przelał na jej konto 1.200.000 złotych. Życzę pani Aleksandrze, żeby się długo cieszyła za te pieniądze pobytem w ciepłych krajach albo nowym samochodem, bo ta suma tylko w nikłym ułamku była przeznaczona na dzieci. To widać na pierwszy rzut oka - gorzko rzuciła Monika.ZOBACZ TAKŻE:
  1. UWAGA! Obrzydliwy pedofil atakuje dziewczynki w internecie. Masturbuje się do ich zdjęć, wysyła ohydne wiadomości
  2. Wszyscy Polacy muszą to zrobić, a szykuje się prawdziwy koszmar. Przejdziemy przez piekło
  3. Niczego lepszego nie zobaczycie w te święta! Donald Tusk składa Polakom życzenia
  4. Reality show z rodziną Meghan Markle! To będzie największy skandal w historii Wielkiej Brytanii
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News