Monika Zamachowska nie kryje tego, że spotyka się z byłym mężem. Jednak najnowsze doniesienia medialne pokazują, że nieszczególnie podoba się to jej obecnemu mężowi, Zbigniewowi. Aktor odchodzi od zmysłów i szaleje z zazdrości o swoją żonę.

Monika Zamachowska była zachwycona, kiedy jej były mąż i obecny przyjaciel po długim czasie zmagania się ze zdrowiem w końcu mógł przylecieć w odwiedziny do Polski. Rodzinne spotkanie nie spodobało się jednak jej obecnemu mężowi, Zbigniewowi.

Jakiś czas temu Monika Zamachowska wstawiała na Instagramie zdjęcie swojego byłego męża, Jamie Malcolma, wraz z prośbą do fanów o modlitwy w intencji jego zdrowia. Dziennikarka była zdruzgotana, gdyż ojciec jej dwójki dzieci zmagał się z sepsą i niezbędna była operacja. Wysłała nawet wtedy dwójkę dzieci, 16-letniego Tomka i 14-letnią Zosię do Londynu, by mogły być u boku swojego ojca. Na szczęście operacja zakończyła się sukcesem i Jamie Malcolm powoli wrócił do zdrowia. W końcu może odwiedzić rodzinę w Polsce.

Monika Zamachowska spędziła rewelacyjny czas z byłym mężem i dziećmi. Brakowało za to Zbigniewa

Według doniesień wizyta była bardzo wzruszająca. Czuć było rodzinną więź i bliskość, nie brakowało czułych gestów. Po tylu trudnościach rodzina Moniki Zamachowskiej była w końcu razem. Jej córka, Zofia, mogła pochwalić się ojcu swoimi zdolnościami wokalnymi, które szlifuje już od dłuższego czasu. Cała rodzina uczestniczyła w koncercie, na którym wystąpiła córka Moniki.

„Jamie oniemiał z wrażenia. To był magiczny, niezapomniany moment dla niego i dla Zosi” – opowiada w rozmowie z „Faktem” znajomy rodziny.

Niestety wśród tych emocjonujących wydarzeń zabrakło jednej osoby, obecnego męża Moniki Zamachowskiej – Zbigniewa. Pomimo tego, że para wcześniej utwierdzała nas w przekonaniu, że pomiędzy nimi nie ma konfliktu i panowie świetnie się dogadują, okazuje się, że to nie do końca prawda. Znajomi pary anonimowo poinformowali tabloid, że Zbigniew jest niesamowicie zazdrosny o żonę.

Zamachowska z byłym mężem brylowała na imprezie. Czy Zbigniew chciał dać Jamie i Monice trochę czasu dla siebie? Czy po prostu nie może znieść poprzedniego męża swojej żony?

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała Europa się śmieje! Orban wystawił Kaczyńskiego
  2. Uwaga: NIE dostaniecie pieniędzy od rządu! Panika w polskich rodzniach
  3. Intymne zdjęcie gwiazdy TVN i Polsatu. Fani we łzach
  4. Służby ostrzegają! “Wygłodniały i agresywny” drapieżnik nad Wisłą

Kinga Rusin i inne gwiazdy, które pokochały czworonogi [ZDJĘCIA]

12 wrogów Kremla, którzy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach