Widzom odebrało mowę. Zamachowska na wizji boleśnie zakpiła z gości, totalnie ich poniżyła

Widzom odebrało mowę. Zamachowska na wizji boleśnie zakpiła z gości, totalnie ich poniżyła Źródło: TVPPnś

Monika Zamachowska przez lata prowadziła jeden z najpopularniejszych programów TVP. Jednak nawet tak doświadczona dziennikarka nie uniknie sporadycznych wpadek. Tak też było tym razem. Poniżyła swoich gości?

Monika Zamachowska w swojej długoletniej karierze występowała w kilku stacjach telewizyjnych. Przez ostatnie lata jednak kojarzona jest przede wszystkim jako gospodyni popularny program TVP "Pytanie na śniadanie", który od 2013 roku prowadzi wspólnie z Michałem Olszańskim.

Jednakże nawet tak doświadczonej osobowości telewizyjnej czasem zdarzy się popełnić bardzo poważny błąd na wizji. Tak też było tym razem, kiedy to Monika Zamachowska w swoich ostatnich słowach nieświadomie po prostu zakpiła ze swoich gości. Było to wynikiem dyskusji, jaka rozwinęła się między prowadzącymi, a gośćmi i słowa celebrytki najprawdopodobniej miały być kończącym program żartem. Niestety, zamiast wybuchu śmiechu, spotkało się to raczej z komentarzami widzów, że oto Karol Strasburger może w niej znaleźć swojego następcę.

Monika Zamachowska zakpiła z gości? Jej słowa zaskoczyły widzów

Tym razem na kanapie przeznaczonej dla gości programu "Pytanie na śniadanie" zasiadła internetowa celebrytka Angelika Mucha, aktor z serialu "Barwy szczęścia" Konrad Skolimowski, a także Adam Drzewiecki - youtuber znany z kanału "Matura to bzdura". Jednym z tematów dyskusji były zbliżające się egzaminy maturalne, które rozpoczną się już w poniedziałek.

Goście odpowiadali po kolei, jakie wspomnienia wiążą ze swoim egzaminem dojrzałości i jakie otrzymali z niego wyniki. Nie omieszkali także udzielić tegorocznym maturzystom porad, związanych z przygotowaniami do egzaminów. Nie dało się nie zauważyć, że to prowadzący zdominowali całą rozmowę. Być może to właśnie z tego powodu pod koniec programu nie udało im się już uniknąć wpadki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dłuższa wymiana zdań sprawiała momentami wrażenie, że strony nie do końca się rozumieją. Rozmowa zmierzała już ku końcowi, gdy głos zabrała Monika Zamachowska. Celebrytka postanowiła w ostatnich słowach zwrócić się bezpośrednio do maturzystów.

- Wszystkim życzymy powodzenia, połamania piór, trzymamy kciuki. Patrzcie, jak oni zdali, to wy też zdacie - powiedziała celebrytka na antenie, cytowana przez "Plotek".

Wielu widzów w tym momencie westchnęło głośno, gdyż te słowa wypowiedziane przy gościach były co najmniej nietaktowne. W mediach społecznościowych pojawiło się także wiele komentarzy internautów, którzy wyłapali nieudaną puentę prowadzącej i zaczęli się z niej nabijać. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News