Monika Zamachowska przeżywa teraz prawdziwy szturm rozwścieczonych internautów. Komentarze, które spływają w jej stronę, są wyjątkowo ostre. Internauci nie oszczędzili nawet jej chorego syna, któremu też mocno się oberwało. 

Monika Zamachowska pochwaliła się w ostatnim czasie dokonaniem swojego syna. Tomasz Malcolm zadebiutował właśnie w serialu. Polacy zarzucili mu, że dostał rolę tylko ze względu na nazwisko.

16-letni Tomasz Malcolm zadebiutował zagrał w dokumentalnej telenoweli „Szkoła”. Dumna mama postanowiła pochwalić się osiągnięciem syna i w tym celu pokazała na Instagramie ile zarobił.

– To drugi prawdziwy zarobek mojego syna. Pierwszy był większy: za pracę przy roznoszeniu ulotek, ale to była prawdziwa rola serialowa, więc odnotowuję. Brawo, synu! – napisała.

Monika Zamachowska nie spodziewała się krytyki

Zamachowska z pewnością nie spodziewała się, że niewinny post spotka się z falą krytyki. Polacy od razu zarzucili dziennikarce, że jej chory na Zespół Aspergera syn dostał rolę dzięki niej.

– Gdyby nie znajomości, to w życiu nie dostałby tej roli.

– No cóż, nazwisko zrobiło swoje – pisali internauci.

Monika Zamachowska postanowiła ogłosić w „Super Expressie”, że nie tylko nie załatwiła Tomkowi pracy, ale nawet nie wiedziała o castingu.

Byliśmy razem w Krakowie, na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki – wspomina w tabloidzie. Pojechaliśmy z mężem na Kazimierz. W pewnym momencie Tomek nas zostawił i poszedł zapisać się do agencji castingowej, z siedzibą na Kazimierzu właśnie. Nawet nie wiemy, na czym to polegało. Niebawem dostał mailem tekst, nagrał swoją rolę i wysłał filmik zrobiony telefonem do rzeczonej agencji. Kilka dni później dostałam telefon. Pan pytał, czy wyrażam zgodę na udział syna w serialu. Moje “tak” to było wszystko, co w tej sprawie zrobiłam. Na zdjęcia pojechał do Krakowa sam, zameldował się w hotelu, pojechał na próbę, następnego dnia był na planie od 7.15 do wieczora. Mam wrażenie, że tej wiosny nastąpiło nieodwracalne odcięcie pępowiny. Jest mi nawet trochę żal, że tracę mojego słodkiego syneczka, ale cóż, zważywszy, że ma prawie 180 cm wzrostu, chyba było to nieuniknione… – tłumaczyła.

Przeczytaj: Fani zamarli. Gwiazda Top Model skazana na 12 lat więzienia, straszne

Przeczytaj: Poważna choroba Ireny Santor. „Nowotwór zaatakował nagle

Przeczytaj: Ile lat ma Twój pies? Przeliczamy i sprawdzamy.

Monika Zamachowska

Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]


Internauci wybrali! 10 najlepszych memów od powstania internetu